Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Gyakori rosszul lét, mi okozza?

Gyakori rosszul lét, mi okozza?

Figyelt kérdés
23/F Számítógép előtti munkát végzek 3 műszakos munkarendben az életvitelem meglehetősen stresszes. Az utóbbi időben igen gyakran fáj a fejem, éjjelente mikor le fekszek vízszintes helyzetbe elkezd kattogni a fülem, hallom a pulzusom és feszítő érzést érzek mint ha fejen állnék és megtelne a fejem vérrel. Emellett gyakran megszédülök. (Szemüveges vagyok.) Keveset mozgok és nem igazán iszok meg napi 2 liter folyadékot, reggeltől estig monitort bámulok. Tudom ez így elég káros életvitel, de ez állhat a gyakori rosszul lét mögött vagy komolyabb dologról lehet szó? Mi segíthetne? Kérlek csak normális válaszokat.

#stressz #fejfájás #szédülés #rosszullét #Fül kattogás #Káros életvitel
2021. jan. 6. 02:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Vérnyomás probléma lehet. Feltétlenül fordulj orvoshoz, kezelni kell,

mielőtt tartós betegséggé fajul.

Mozgásszegény életmód, stressz, folyadékot sem veszel magadhoz eleget.

Ez már három a rizikófaktorból.

Azt nem írtad, hogy milyen étkezési szokásaid vannak, túlsúlyos vagy-e.

2021. jan. 6. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálam is ez van 3 hónapja. Voltam már több vizsgálaton is, de mindennek negatív lett az eredménye...
2021. jan. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A vérnyomásom normális, 66kg vagyok.
2021. jan. 6. 19:42
 4/5 A kérdező kommentje:
3 műszakos munka rend eléggé megvisel gyakran kell hétvégente is dolgoznom és emiatt rendszertelen az étkezésem, mindig fáradt vagyok. Már nem emlékszem mikor tudtam magam rendesen kialudni.
2021. jan. 6. 19:50
 5/5 anonim ***** válasza:
Tudod mi fontosabb a munkánál? Az egészség. Nehéz a mai világban,de muszáj erősítenünk magunkat.
2021. jan. 7. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!