Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek a depresszio...

Szerintetek a depresszio miatt veszi nehezebben a levegot napok ota, vagy az elektromos cigitol?

Figyelt kérdés
az unokahugomrol lenne szo aki 16 eves, ense vagyok sokkal tobb 19 eves vagyok de nem tudom eldonteni hogy ez nala mitol lehet? sokat beszelgetek vele telefonon, mert kulfoldon laknak mar 8 eve, meseli h kedvesek meg minden de nem tud beilleszkedni, nagyon sokat sir allandoan stresszel gondolkozik, arrol beszel illetve almodozik folyamatosan h remeli h a jovo jobb lesz vagy hogyha haza koltoznek esetleg jovore magyarba akkor talal egy megfelelo tarsasagot es boldog lesz, nem a jelenbe el az mar biztos, nyilvan en biztatom de nem valami sokat er. Meselte h elkezdte szivni ezt az elektromos cigit (nekem mindent bevall oszinten, tehat rendes cigit se sziv meg fuvezni se fuvezik szvl nyugalom ilyen nincs a dologba) elkezdte meselni h elkezdte szivni de elotte is szivott ilyen elektromos cigi félét csak masmiet, a lenyeg h eszrevette h mostanaba nehezebben veszi a levegot es nem tudott multkor ezmiatt aludni se sokaig, nem tudom hogy ez a depresszioja miatt lehet e vagy panikroham fogalmam sincs, meg mondta h 2 napja kb ez nala folyamatosan van max reggel mullik el mikor felkel de uttana megint visszajon, mondta h inkabb nem szivja az elektromos cigit mer lehet attol van, meg enis mondtam neki, de nemtudom szerintem ez a sok lelki problemaja miatt lehet, etvagya sincs nagyon szomoru, pedig olyan kis szep aranyos joszivu lany, kar h nem a megfelelo tarsasagba van, es en nagyon remelem hogy egyszer o is boldog lesz mer igazabol sajnalom a lanyt☹️ a valaszokat elore is koszonom!
ápr. 11. 22:31
 1/3 A kérdező kommentje:
azt mondta amugy, hogy olyan erzes mintha valami lenne ott a melkasanal mintha valami nyomna es nem tud rendesen levegot venni, tud csak valahogy nehezebb es nem olyan mint regen. En ha jol olvastam a neten ez a panikroham meg ilyenek, de fogalmam sincs nem akarok hulyeseget mondani.
ápr. 11. 22:33
 2/3 anonim ***** válasza:
Ecsém, és ezt mind egy mondatban
ápr. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Haverom nem cigizik, csak vicceset szív, de valamiért a szülinapi buliján ki akarta próbálni az elektromos cigit. Volt benne pár sör. Csak volt, mert kijött az összes ezután! Összehányt mindent. Szóval nem kizárható ez az ok, de nem biztos, egészségügyissel kéne beszélned, vagy legalább a szüleivel!
ápr. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!