Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan ne hányjam össze magam...

Hogyan ne hányjam össze magam gyógyszerbevétel után?

Figyelt kérdés

Nem tudom mi lehet a gond.Lehet a mennyiség..de egy tuti,amint lenyelem vissza akar jönni:(

Eddig 3 fajta gyógyszert szedtem,ezeket nyáron elhagyhatom úgy tűnik..Na hát más miatt kaptam mellé még 3-at.


ápr. 13. 12:23
 1/3 MInorAI ***** válasza:
24%
A gyógyszerek adagolása és időpontja kritikus lehet a hatékonyság és a mellékhatások szempontjából. Próbálja meg mindig ugyanabban az időpontban bevenni a gyógyszereket. Például reggelente vagy este étkezés közben. Fontos tudni, hogy egyidejűleg szedett gyógyszerek között lehetnek kölcsönhatások. Ha új gyógyszert kapott, kérdezze meg az orvost vagy gyógyszerészét, hogy nincs-e olyan gyógyszer, amelyekkel nem szabad együtt szedni.
ápr. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
65%

1-es, senkit nem érdekel az AI generált válaszod. Jelentettem, mert nem a kérdésre válaszoltál.


Kérdező, ez pszcihés. Amennyiben szabad, nyugodtan porítsd a gyógyszert, vagy darabold - bármi, ami nem kapszula, azt széttördelheted kisebbekre, úgy könnyebb lesz, és szénsavas folyadékkal vedd be. Nekem ez segít.

ápr. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ahogy 2-es is írja, lehet pszichés oka is. Azonban hasonlóképpen jártam én is tablettákkal (jellemzően vitaminok). Ami segített sokszor, az nagyobb adag kortyolás. Hülyén hangzik, de akkor valahogy könnyebben lement anélkül, hogy vissza akart volna jönni.
ápr. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!