Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Aki volt már Tündérhegyen,...

Aki volt már Tündérhegyen, meg tudja mondani, hogy ott mennyire szigorúan felügyelik a gyógyszerbevételt?

Figyelt kérdés

2021. okt. 22. 12:00
 1/6 anonim válasza:
100%

Szia!

Attól függ :)

Ha úgy mész oda, hogy még nem szedsz semmit, viszont ott akarnak adni, akkor azt nagyon figyelik.

Persze, jogod van nem bevenni, de nekik meg ennek hatására joguk van megszüntetni az ott tartózkodásodat.

Lényeg ami lényeg, ha már alapból szedsz gyógyszert, akkor nem igazán figyelik.

Ha meg nem, hát akkor kösd fel a gatyád, mert fogsz valszeg.

De nem a végtelenségig akarják szedetni, csak ami ott folyik, az sokszor nagyon megterhelő, és kell mellé segítségnek gyógyszer. Utána ha javulás van, kb veszik is el. Persze minden egyénfüggő.

Én csak ajánlani tudom a helyet, nagyon szerettem. :)

2021. okt. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szia, köszönöm válaszod.Már szedek gyógyszert, csak kicsit kevesebbet, mint a pszichiáterem mondta. Most utalt be oda és ezért érdekel, hogy meg tudom e csinálni, hogy nem veszem be mindet úgy, hogy ne bukjak le. Mert így is jól vagyok.
2021. okt. 23. 19:55
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem nagyon, de ha olyan bajod van, hogy gyógyszer nélkül tüneted lesz akkor észreveszik abból.
2021. okt. 28. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Micsinálnak ott?
2021. okt. 28. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én készülök oda
2021. okt. 28. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Pszichoterápia van. Csoportos meg egyéni is. Legalábbis nekem ezt mondta a pszichiáterem. Intenzívebb, mint amit ambulánsan kaphat az ember.
2021. okt. 28. 09:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!