Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Megismételjem a gyógyszerbevét...

Megismételjem a gyógyszerbevételt?

Figyelt kérdés

20-30 perccel a gyógyszerek bevétele után (Rivotril, Olanzapine) hánytam egyet (beteg vagyok, ma már kb. 5-6-szor hánytam, és úgy érzem, hogy még fogok is).

Megismételjem a gyógyszerbevételt? Túladagolni sem akarom (1mg Rivo, 20 mg Olanzapine), de ennek már több, mint 1 órája, és az álmosító hatást nem érzem.



2015. jan. 12. 21:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ne vedd be. 5-6-szor hányni egy nap nem sok? Igyál rendesen! És kérdezd meg az ügyelete, vagy reggel a háziorvosod mit csinálj, vagy a pszichiátered. Lehet a hányásra is tudnak valamit mondani vagy felírni.
2015. jan. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Látom már mind1, de szerintem a rivót éppen megehetted volna egészen nyugodtan, hogy tudj rendesen aludni. Az antipszihót már kevésbé javasolnám.
2015. jan. 13. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, pont így tettem. Mivel még éjjel kettőkor sem aludtam, a Rivot megismételtem, de az antipszichot nem mertem. Most meg megyek a házidokihoz...
2015. jan. 13. 08:49
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát a háziorvos az nagyon sokat tud hozzászólni.(Abszolút nem az ő szakterülete).Amúgy meg az olanzapin legrosszabb esetben okozhat hasnyálmirigy gyulladást,annak tünete pl. a hányás.De ez csak a legrosszabb eset.
2015. jan. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nyilván nem sok köze lehet a hasmenésének ehhez, nem gondolod? Vírus fertőzés má nem is lehet, hisz ő antipszchihotikumot szed!!! Nyilván őrült!! És azé fosik4!
2015. jan. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó, igen, ez volt, gyomorrontás, valószínűleg a tegnap ebédre evett kínai kaja...-_- Kaptam Cerucalt, de ma már csak kétszer hánytam, és mindkettő még reggel volt.
2015. jan. 13. 15:30
 7/7 anonim ***** válasza:
Utálom az ilyen elő ítéles vadbarmokat, mint ez is itt...
2015. jan. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!