Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Bakteriàlis húgyúti fertőzésné...

Bakteriàlis húgyúti fertőzésnél kb.hàny nap múlva hat az antibiotikum?Mi alkalmazható még a gyógyszer mellett?

Figyelt kérdés
A gyogyszer es a tobb folyedek mellett is naponta tobbszor kell de egyszerre csak keveset vizelek
ápr. 13. 20:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha mar megvan az antibiotikum, szinte 1-2 nap es jobb lesz. Az a nyomas fog elmulni hogy folyton pisilned kell es nem megy vagy csak pici. Az hamar megoldodik de amugy a fertozés az egy hetig is tart. Meg vissza is johet. Erdemes kiszedni az antibiotikumot teljesen
ápr. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Fuuh, én is ebben vagyok. 2 adag vizelet fertőtlenítő és most szedem a másik antibiotikumot. Holnap még van 1 db, de ráadásul megjött a mensi is. Iszonyú rossz, nekem fáj is.
ápr. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nalam is varhato,hogy a napokba meg is fog jonni.A vizelet szuros szaga eliminalodott meg higabb az allaga a sok vizol.De meg surun jarkalok bar eleg sok folyadekot is fogyasztok.
ápr. 14. 08:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!