Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vettem egy AirWick aroma mist...

Spartacus420 kérdése:

Vettem egy AirWick aroma mist diffúzort, a bele való olaj címkéjén áll egy ilyen rész hogy veszély: Lenyelve és a légutakba kerülve halálos lehet. nem nagyon értem hogy fèr össze a kettő Hát ennek tudatában nem szívesen használom. Szerintetek?

Figyelt kérdés

ápr. 14. 14:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem úgy értik, hogy ha nagyobb mennyiségben kerül a légutakba attól lehet bajod. Vagy ha kiderül, hogy allergiás voltál az olajra, amit szétfújtál a levegőben. A gyártók mindenfélét rá szokták írni a termékekre, hogy megpróbálják magukat védeni, ha baj lesz.
ápr. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Azt jelenti, ne lélegezz bele a tömény olajba.
ápr. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Úgy van ez, hogy töményen nem lehet sem lenyelni, sem szájba venni, sem belélegezni, de az aroma diffúzor ultrahanggal nagyon apró szemcsékre bontja le és a levegőben jól elvegyül, attól nem lesz bajod.
ápr. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!