Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől lehet, hogy nem ürül...

Mitől lehet, hogy nem ürül egyből a húgyhólyagom?

Figyelt kérdés

Ez alatt gondolok arra, hogy elmegyek mosdóba, befejezem a pisilés, majd várok pár másodpercet és indul az újabb kör. Van aki tudja ennek az okát? Ez normális lenne? Másnál is van ilyen?

22/L



ápr. 15. 21:56
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
lányoknál is van ilyen. Ha neked nem normális, akkor megijedek, mert akkor nekem se
ápr. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, megnyugodtam, azt hittem velem van a baj.^^
ápr. 16. 11:34
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Ha tovább folytatod a gondolatmenetet, abból az jön ki, hogy te sosem jössz ki a WC-ből.
ápr. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Velem is előfordul, főleg ha már nagyon kellett pisilni, de sosem kérdeztem orvost erről.
ápr. 17. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

3-as, igen, jogos, 22 éve ott ülök XDD

Viccet félretéve, 2 max 3 kör után végzek xd

ápr. 17. 10:37
 6/7 anonim ***** válasza:

semmi baj, nem tudom, elterelődik a figyelmed, régóta nem voltál pisilni, vagy hasonlók.

Én is több ideig szoktam maradni, hogy mindenképp kiürüljön, mert nem szeretek gyakran járni pl suliban

ápr. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Szerintem semmiképp sem normális, mikor elkezded engedni egyhuzamban maradéktalanul ki kell, hogy folyjon a hólyagodban felgyülemlő pisi teljes tartalma.


Minden egyéb eset kóros, amivel urológushoz érdemes fordulni,az ilyen jellegű elváltozásokat az uroflowmetria tárgyalja.


Persze nem feltétlenül kiválasztó szervi, hanem pszichés indíttatásból is keletkezhet.


Illetve az sem mindegy, hogy milyen pozícióban történik a vizelet ürítés, hölgyek esetében szerencsésebb ülve vizelni, mert más alternatív pozícióban a hólyag nem tud rendesen kiürülni és a szalagok is károsodhatnak.

Hasonló megfontolásból a hosszú ideig történő tartogatás, de az indokolatlan mosdóba járás is káros lehet az egészségre

ápr. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!