Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egy 188 cm-es 23 éves férfinak...

Egy 188 cm-es 23 éves férfinak kevés a 85 kg-os testsúly?

Figyelt kérdés

ápr. 16. 08:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Én 193-hoz vagyok ennyi. Nem sok, de ez könnyen lehet genetika. Akár betegség is lehet a háttérben.
ápr. 16. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
A sörhasú, bojlertestű hapsik szerint nyilván 20 kilóval kevesebb az ideálisnál. Valójában azonban tökéletes érték.
ápr. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Férfiakra igaz, hogy a centiméterben mért magasság 100 cm feletti része +,- 5 kg az ideális testsúly. Persze más egy sportolóé, mert az izomtömeget is figyelni kell.
ápr. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Általánosítva legátlagosabb súlyt úgy mondják, hogy magasságból vonjunk ki 110-et. De ez nagyban függ egyéni testalkattól és izomtól is. Izom mellett már nyilván nem lehet 110-et levonni. Én 183 centivel 70-re fogytam le és bizonyos okokból izmosodni sajnos nem tudok. Azt mondanám, hogy izom nélkül mínusz 105-114 között lehet jó tartomány.
ápr. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

[link]

Nézd meg ezt!

ápr. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!