Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Egy 2méteres 18 éves férfinak...

Egy 2méteres 18 éves férfinak mennyi volna az egészséges testsúly (kg)?

Figyelt kérdés
Jelenleg 206cm vagyok, 63KG al elég vékony is vagyok és azt szeretném kérdezni (hozzáértőktől) hogy mennyi kg.-nak kéne lennem az egészséges rendhez?
2011. júl. 3. 01:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Húúúú jó magas vagy. Igen bizony a 63kg nagyon kevés ehhez képest, de ne aggódj, mert ugye a fiúk 12-14 éves koruk körül kezdenek gyorsabban nőni, ilyenkor ha vki hirtelen megnyúlik a testsúly nem tud felzárkózni hozzá általában. szóval ha van étvágyad és semmilyen betegséged nincs magától is gyarapodni fog a súlyod, fontos a sport is mellé. egyénfüggő h ki melyiket választja nekem az úszás a kedvencem.

Az ideális nálad 85 kg vagy a felett lenne.

2011. júl. 3. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:

lány vagyok, ue kiló és 172 centi. :O Szerintem ez már nem az elég vékony kategória:

[link]

a zöld mezőben kéne lenned, vagy max egy picit alatta. Ha nem vagy beteg, akkor egyél többet, egészségesebben, és sportolj.

2011. júl. 3. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

ez rettentően kevés

szerintem olyan 100kilo környékén kéne hogy legyél

jó magasra megnőttél, jó neked:)

2011. júl. 3. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

Szia

20kilót minimum fel kell szedned átadok én 10kilót benne vagy?

2011. júl. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Én még többet is átadok!"Kölcsön kenyér visszajár" de nekem nem kell vissza az a több kiló......
2011. júl. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Hú, köszi a válaszokat & segitséget szivesen elfogadnék egy jó pár kilót bárkitől :D

Hát van étvágyam egyébként de annyi azért nincs hogy a 100kilót elérjem természetesen. Tényleg köszi a segitséget a sportoláson már régota jár az eszem de nem aféle futás, kosárladba stb, csak itthoni edzés nem tudom az elég volna?

2011. júl. 3. 16:37
 7/11 anonim válasza:
Szia én ajánlottam a 10kilót külddj privit a részletekért
2011. júl. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

szerintem nem futnod kellene, hanem kondizni, izmot felszedni, és egyél sok-sok-sok fehérjét, azaz húst. meg amúgy is azt eszel, amit akarsz, és annyit, amennyit akarsz. :D

[link]

ezt a blogot ajánlom figyelmedbe, bár itt a legtöbben fogyni akarnak, de találhatsz neked való étrendet, edzéstervet. aztán azt annyira tartod, amennyire tudod és akarod.

2011. júl. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszi a segitséget.


Aki meg irta a 10kilós dolgot annak azt tudom mondani hogy NEM és szerintem te se a zsirlesziváson gondolkodj már ne haragudj de az elég szánalmas. Csakis természetesen szedem fel magam és neked is természetes fogyókúrát kéne végezned!

2011. júl. 3. 22:09
 10/11 anonim ***** válasza:
Edzőterem többet segítene mint az otthoni meg ott ugye néha kérhetsz tanácsot is h hogyan kellene célirányosan táplálkoznod, vagy vmi más sport ami érdekel, csak ezek ált ugye drágábbak, bár sztem megéri. pl a fehérjedús táplálkozás segíti a súlygyarapodást/izomnövekedést, sztem neked kálciumra is szükséged lenne.
2011. júl. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!