Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van beutalóm gasztroenterológi...

Van beutalóm gasztroenterológiára. Ha elmegyek az első alkalommal, már akkor lehet, hogy csinálnak gyomortükrözést? Vagy először csak megbeszélés van? Meg lehet oldani egy találkozás alatt a vizsgálatot (tükrözést) is?

Figyelt kérdés
Nehéz megoldanom az utazásokat.

ápr. 18. 15:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy nem fognak első alkalommal tükrözni, jelen egeszsegügyi rendszerben hónapokat kell várni egy vizsgálatra.

Első alkalommal beszélgetés, anamnézis felvétel lesz. Max előírnak vizsgálatot, amire majd külön kérhetsz időpontot, hosszú folyamat lesz...

ápr. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
27%
A biztonság kedvéért én éhgyomorral mennék, hátha....
ápr. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Időpontot fognak adni.
ápr. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Először beszélgetés lesz, és valószínűleg kérni fog vérvételt az orvos. Ha a tüneteid alapján indokoltnak tartja a gyomortükrözést, akkor adnak arra időpontot, ahogy már írták is, az bizony hónapokkal későbbi időpont lesz.


(Nekem csak béltükrözéssel van tapasztalatom, arra 3 hónapra rá kaptam időpontot. Altatásban kértem, soha többet bódítás...)

ápr. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Hívd fel az orvost és kérdezd meg tőle, hogy megoldható-e hogy akkor menj az orvoshoz, amikorra már van időpontot tükröz este is hogy egy látogatással megoldjátok.
ápr. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!