Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ajánlottok Debreceni fogorvost...

Ajánlottok Debreceni fogorvost, aki nem aláz meg?

Figyelt kérdés

Gyerekkorom óta szorongok, ha fogorvoshoz kell menni. Egy olyan férfi volt az orvosom, aki nagyon bunkó volt, úgy húzta ki a fogam, hogy nem várta meg az érzéstelenítő hatását és félre kezelte az egyik problémám. Debrecenben is voltam a körzeti dokinál és ugyan ezt a bunkó stílust kaptam. A gyerekkori élmények elégge meghatároztáka a fogorvoshiz való viszonyomat.

Nagyon félek es emiatt elhanyagoltam az egészségemnek ezt a részét. Akinek van valamilyen traumája tudja, hogy miről beszélek.

Nem kérek bántó megjegyzéseket.

Köszönöm előre is a segitséget!


ápr. 18. 19:01
 1/2 anonim ***** válasza:
51%
Minden fogorvos a végletekig pénzéhes, ez az alaptétele egy fogorvosnak, ezen túl van szakértelembeli és munkájára igényeségbeli különbség köztük. Az, hogy ki milyen emberileg ezen felül az már egyáltalán nem releváns mivel az első alaptétel vezérli akkor is ha kedves veled. Tehát arra kell rámenni, hogy a magas szamkai tudású és igényesen dolgozó fogorvost találd meg. Általában ők még az átlagos magán fogorvosoknál is sokkal drágábbak de valamit valamiért.
ápr. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Érdemes a google értékelések között nézelődni.
ápr. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!