Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért nem tudok aludni?

Miért nem tudok aludni?

Figyelt kérdés
Lassan több mint egy hete szenvedek az alvással. Azzal nincs baj, hogy elaludjak. De azzal már igen, hogy végig aludjak egy éjszakát. 2 órát simán végig alszom, de utána van hogy óránként vagy félóránként felkelek, többször rémálom miatt. Reggel borzalmasan nehezen kellek fel és egész nap képes lennék elaludni. Miért lehet ez? Lehet a front miatt vagy valami más?

ápr. 18. 21:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Stressz? Szorongás?

Vsgy napi 20 percet világosban levegőn?

Edzel legalább heti 3x?

Nem eszel túl sokat vacsorára?

Nem agyalsz sokat este?

Nem munkából vagy stresszes tevékenységből fekszel le?

Nincs túl meleg vagy túl hideg a szobában?

Ugye nem nézegeted az órát mikor felkelsz éjjel?

ápr. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nagyon sokat vagyok levegőn mert a sportom megköveteli.


Nem szoktam stresszelni se szorongani.


Vacsorára általában próbálok egészségesen étkezni ezért van , hogy valami salátát vagy gyümölcsöt eszem.


Nem nagyon szoktam agyalni esténként csak néha.


Mindig egy kellemes közepes hőmérséklet van a szobámba elalváskor, viszont ez reggelre lehűl egy picit.

ápr. 19. 19:30
 3/5 anonim válasza:
Végül elmúlt ez a problémád? Ha igen akkor hogyan? Csak úgy magától vagy valami segítségével?
ápr. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Végül elmúlt. Csak úgy magától.
ápr. 23. 17:45
 5/5 anonim válasza:
Köszönöm a választ! Tudom, hogy segítene ha nem görcsölnék rá de nehezen megy :(
ápr. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!