Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Orrsövényferdülés milyen...

Orrsövényferdülés milyen tünetekkel jár? Olvastam utána, de olyat nem találtam, ami nekem van. Ha teljesen egyenesen állok vagy ülök akkor szelel az orrom, amint hajolok vagy hátradőlök kegyetlenül bedugul.

Figyelt kérdés
Alváskor végképp, amint lefekszem teljes dugulás. Van amikor arra ébredek hogy az egyik orrlyukam szelel, de ahogy megmozdulok visszadugul. Voltam rengetegszer orvosnál. Allergiás vagyok, vagy inkább voltam, mert alig tusszugok, nagyon ritkán facsar az orrom. Kaptam szteroidos orrsprét és semmit nem hatott hosszabb távon se. Ezért gyanakodtam rá hogy orrsövényferdülés, de hiába kérdeztem sztk-ban mindig csak a szteroidos orrsprét ajánlották. Másnak volt ilyen?

ápr. 19. 17:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Én azt olvastam ezekről a sprékről hogy nagyon hamar függőséget okoz és a szervezet kívánja.
ápr. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy válaszoltál. A patikából kiváltható pl. rhinospray igen. Sajnos függő voltam nagyon régen. De az orvos által felirt szteroidos orrspray allitotag nem okoz ilyet. De nekem nem dugitotta ki. Hiába vártam.

És a helyzetváltoztatás miatt gondoltam, hogy valami orrsövényferdülés lehet. Esetleg volt e valakinek ilyen?

ápr. 19. 18:26

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!