Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Állandóan folyik rólam a víz,...

Állandóan folyik rólam a víz, létezik hogy nincs semmi bajom?

Figyelt kérdés

Ha hideg van ha meleg, folyik rolam a viz. Csak fekete ruhakat tudok felvenni, szinest soha mert latszodik a ruhan az izzadas.

A mellem alatt, az egesz hatam, a combom, a fekenem alatt, a labam, a labszaram, a nyakam mindenem tiszta viz. De tenyleg viz mert ez nem izzadas, hanem olyan mintha viz lenne. Nem birom mar. Leulni nem tudok, mert az egesz combom, hatam, es fekem vizes lesz. De ami a legzavarobb, hogy nagyon rossz erzes es nem tudok oltozkodni mert latszodna a ruhamon. Elmentem teljes verkep vizsgalatra, letezik hogy nem fog mutatni semmit?

Letezik hogy egyszeruen ez van, es ennyi?


ápr. 19. 19:40
A kérdező szavazást indított:
Ez nem normalis, nem lehet csak ugy
Nem biztos hogy bajom van
15 szavazat
 1/5 A kérdező kommentje:
Egyebkent nem vagyok kover! 60 kilo vagyok
ápr. 19. 19:41
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Ne használj tusfürdő se krémeket l
ápr. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
52%
A "teljes" vérkép nem teljes. Valami értelmes endokrinológushoz kéne elmenni, aki nem csak tsh-t nézet, hanem az összes pajzsmirigy hormont.
ápr. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szerintem pajzsmirigy problemam van, igen.
ápr. 19. 19:45
 5/5 anonim ***** válasza:
41%
Ez nem hangzik teljesen normálisnak. Én is izzadós vagyok, de csak melegben, és akkor sem folyik rólam ennyire durván a víz. Látszani látszik, főleg a felsőtestemen, de deréktól lefelé alig. Mindenképp vizsgáltasd ki magad alaposan!
ápr. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!