Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 50 évesen milyen irányú...

50 évesen milyen irányú karrierváltásban érdemes gondolkodni? Az lenne egy fontos szempont hogy ne éljem meg állandóan azt hogy de jó lett volna ezt hamarabb csinálni. Létezik olyan karrier ahol nem probléma az hogy csak 50 évesen kezdtem?

Figyelt kérdés
2023. febr. 22. 03:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem helyzetfüggő a dolog.

Ha azért váltana az ember, mert a jelenlegi foglalkozása elviselhetetlen, akkor mindegy is, hogy mire vált, csak jobb legyen valamivel.

Ha nem égetően szükséges kilépni a meglévő helyzetből, akkor viszont én kifejezetten arra törekednék, hogy jó legyen csinálni, akkor is, ha veszteségnek látszik az, hogy későn vágtam bele.

Amibe 50 évesen vág bele az ember, az jó ha nem igényel kifogástalan fizikumot, évtizedes előtanulmányokat; talán valami könnyű fizikai munka, vagy szolgáltatás féle. Az lenne a legjobb, ha ráépülhetne a meglévő tudásra.

2023. febr. 22. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Csak a pénzért valtanék.
2023. febr. 22. 06:13
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
IT
2023. febr. 22. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Pont ott kell évtizedek alatt felhalmozott portfólió nem?
2023. febr. 22. 07:49
 5/8 anonim ***** válasza:
72%
Miért kellene? Fogod magad, beiratkozol egy tanfolyamra, és csinálod. Mindenki volt kezdő, mindenki kezdte valahol. Portfólió akkor kell, ha egyből valami IT csoport vezetői állást akarnál megpályázni, ami nyilván esélytelen, viszont kezdőként is egész jó fizukkal lehet számolni.
2023. febr. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
És mennyi idő mig az embernek esélye lesz csoportvezetői állást megpályázni?
2023. febr. 22. 10:13
 7/8 A kérdező kommentje:
Mennyi az az egész jó szitu mert ugye ez a szó mást jelent nekem és mást jelent neked ezért érdekelnének konkrét számok. Biztos láttad az Egértanya című filmet...
2023. febr. 22. 10:14
 8/8 anonim ***** válasza:
Kamion
2023. jún. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!