Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez mit jelent ha ezt mondják...

Ez mit jelent ha ezt mondják vagy miért mondják ezt?

Figyelt kérdés

Szoktam hallani egy párszor , hogy egyes emberek azt mondják, hogy ez már megint elkezdte.

Ez konkrétan mit jelent? Vagy mire céloznak vele? Mit kezdett el megint?

Mielőtt valaki azt mondaná, hogy miért nem kérdezem meg őket akkor azért nem kérdezem meg mert nem ismerem azokat akik ezt mondják.


ápr. 20. 18:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Elkezdte azt a viselkedésmódot, beszédet, ami őket, meg úgy általában mindenkit irritál.
ápr. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És egyébként abban meg mivan ha valaki másként viselkedik nem vagyunk egyformák különbözünk egymástól meg minek kell mindig a másiknak megfelelni vagy a másiktól függeni? Szabad emberek vagyunk nem igaz? Vagy ahhoz is jogok kötnek hogy hogyan viselkedjen valaki? Vagy micsoda? Vagy vannak fölöttünk valamilyen nagy hatalmak vagy bárkik akik még határozzák létünket? Meg viselkedésünket? Meg mindent rajtunk? Vagy mi ez ? Engem is zavar sok mindent aztán nem szólok bele semmit mindenkinek saját maga dolga hogy mikor mit hogyan csinálunk
ápr. 20. 19:38
 3/4 anonim ***** válasza:

Az a személy akire ezt mondják idegesít másokat.



A felháborodásodból ítélve rád mondták.

ápr. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Vagy csak nem tudnak a másikban valamit elfogadni vagy elviselni vagy valahogyan valamilyen módon hozzá szokni vagy az is lehet, hogy nem bírnak bizonyos dolgokat vagy akár változásokat és ez végett van , hogy valami idegesíti őket de egyébként milyen fura, érdekes, hogyha engem valami idegesít vagy zavar akkor én nem szólok neki vagy nekik vagy azoknak akik engem zavarnak. Végülis saját magamról van szó magam élete nem igaz? Maximum ha valakit kedvelek vagy valakihez kötődöm vagy valaki kötődik hozzám talán de csak talán részben végette tudok változni mások miatt meg miért kéne? Feleljek meg az egész társadalomnak? Persze!
ápr. 20. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!