Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha büdös lenne a szám (vagy...

Ha büdös lenne a szám (vagy én magam), azt éreznem kéne magamon? Vagy hogy lehet ezt észrevenni, ha esetleg mások udvariasságból nem mondják?

Figyelt kérdés

Nekem is van egy kollégám, aki sokszor kellemetlen szagú, szerintem nem nagyon mossa a ruháit (én igen).

Természetesen nem merek neki szólni, meg amúgy a felettesem, így pláne nem. De ő nem érzi magán, hogy büdös, vagy csak nem érdekli?


febr. 6. 19:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Hozzászokott az orra, nem valószínű, hogy érzi. Saját magán nem nagyon érzi az ember. Esetleg kérdezd meg egy hozzád közelálló, bizalmas személytől, hogy milyen szagot/illatot érez rajtad.
febr. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehelj a tenyeredbe, érezni fogod ha büdös.
febr. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Menj olyan helyre, ahol nem fognak szívbajoskodni és húzni fogják az orrukat, vagy 2 méteres kört tartani körülötted. Szóval valami tömegbe.
febr. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!