Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha véletlen műanyag zacskó...

Ha véletlen műanyag zacskó darabot is sütöttünk a husival mekkora baj lesz? Nagyon ideges vagyok.

Figyelt kérdés
Ezt a hitvány féle lidl hamhurger húspogácsát vettük, nehezezen szakadt fel a zacskó. A masodiknál vettem észre a husin picike zacskó darabot, de addigra az első adagot már megették. Mi van ha ott nem vettem észre és azon is volt darabka és én megsütöttem és megették. Miattam.lesznek rákosak? 😪
ápr. 21. 21:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ugye nem gondolod, hogy 2 cm zacskótól rákos lesz valaki?! Ez komolyan fáj! Igaz, hogy az a gyakori jelszava, hogy "Amit máshol nem mertél megkérdezni", node azért ennyire ...
ápr. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

En nem tudom mit gondoljak tényleg. Mégiscsak forró olajban sütöttem.

Annyira mindenhol a drámát olvasni es sajnos engem mostmar minden beparáztat.

Mikozben az eszemmel tudom, hogy közkonyhán, kifőzdékben a kapkodásban biztosan több hasonló megeshet

De akkor is nagyon be tudok pánikolni, ha valamit én bacok el.

ápr. 21. 21:10
 3/17 anonim ***** válasza:
A sütőben el is olvadt.Máskor jobban figyelj,ha kész fagyasztott terméket veszel.
ápr. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Nejlonzacskóficni lenyelése általi halál drámáját garantáltan nem olvastad! Nem méreg a nejlonzacskó, csak nem kell vacsora helyett azt enni.

Te nemcsak a nejlonzacskó miatt szorongsz, ugye?

ápr. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Igen,sokminden miatt szorongok sajnos. De azért a kisütött olvadt zacskó nem egeszseges.
ápr. 21. 21:17
 6/17 anonim ***** válasza:
Ekkora mennyiségben az semmi. Ha megennél 20 db-ot, akkor lenne talán valami. A szorongásoddal menj pszichológushoz. Gyógyítható.
ápr. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Járok hozzá fél éve.

Akkor ha ráolvadt a műanyag ( ha volt rajta) nem én betegítem meg? A serpenyőt elég elmosni? Nem tudok megnyugodni. Olyan boldogok voltak, ezt a fajtát szeretik, én szívesebben veszem azt az amerikai zacskósat, de nekik nem ízlik. 3 gyerek lakott jól😪

ápr. 21. 21:24
 8/17 anonim ***** válasza:

Nejlonficniktől senki nem betegszik meg, ennek a mennyisége egyszerűen nem mérhető. Egy egész zacskó is legfeljebb 3 gramm lehet, annak a töredéke mikrogrammnyi. Szerintem még ciánból se öl ennyire kicsi mennyiség.

A pszichológus láthatóan nem használ, ha már fél év eltelt. Mit csináltok a terápián? Nem mondta, hogy gyógyszert is kéne szedned?

Egyébként, ha ez megnyugtat, én gyerekkoromban egy menzán zacskóstul ettem meg a virslit (csodálkoztam is, mért nem lehet megrágni), mert itthon sose kaptam nejlonban, és fogalmam nem volt, hogy van olyan. Még élek, pedig az sokkal több nejlon volt.

ápr. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Hát ahhoz képest, hogy ősszel suicid gondolataim voltak, mar sokat fejlődtem. Fél karomat odaadnám, hogy elmúljon a szorongás.

Ha magában ettük volna a zacskót az annyira nem aggasztana. Kijön alul. De, hogy forró olajban sütöttem a töbhivel együtt, aztan utána a többi adagokat félek a káros anyagoktól.

ápr. 21. 21:46
 10/17 anonim ***** válasza:

A káros anyagokból is kell egy bizonyos mennyiség. Nem mikrogrammok.

Szorongásoldót nem szedsz?

ápr. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!