Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 30 éves férfi vagyok, mostanáb...

30 éves férfi vagyok, mostanában kezdett el érdekelni a dolog, mivel a párommal gyereket szeretnénk. Lehet e gond, hogy csak egy herém van ?

Figyelt kérdés
Eddig tudomásom szerint semmi gondot nem között. Még gyermekként a bal oldali herém nem szállt le, viszont ez nem volt műtve mint ahogy kellett volna 1 éves kor előtt. Nem tudom miért, a szüleim így döntöttek. S az lenne a kérdésem, hogy okozhat e ez bármilyen problémát a gyermeknemzéssel kapcsolatban, vagy lehet e ebből bármilyen problémám? Mivel a 30 év alatt nem tudok róla, hogy gond lett e volna.

ápr. 23. 19:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem meg van a második heréd is, csak mivel nem szállt le, az ott van valahol a hasadban. Gyereket biztosan tudsz nemzeni egy herével is, de jobb ha kivizsgáltatod magad, mert a másik here miatt ami belül van lehetnek még egészségügyi problémáid!
ápr. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
92%
Kellemetlen, erre gyerekkorban a szüleidnek, pubertás korban meg már neked magadnak kellett volna figyelned és lépéseket tenned a megoldásra. A hasüregben maradt here nem termel életképes spermiumokat, hormontermelése viszont erősen fokozott, ami kihat a leszállt herére is. A hasüregben maradt here elrákosodhat. Egy spermium vizsgálat el tudja dönteni, hogy az ejakulátumban mennyi és milyen mértékben mozgó spermium van. A dolog tulajdonképpen nem tűr halasztást.
ápr. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
51%
Valószínűleg kevesebb életképes spermád van, lesz. Ki kell vizsgálni.
ápr. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Akár 6 is lehet,ezért van 2 .
ápr. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!