Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tegnap délután 2től 6ig a...

Fruzsica kérdése:

Tegnap délután 2től 6ig a kislanyom akármit evet ivot kihányta. Elvitem az orvosnál irt ki neki sumamed antibiotikumot és kúpot hasmenésről.Mától itta a gyógyszert nem eszik ma csak egy fél pogácsát evet és 6kanál brokoli levest Ki fog száradni?

Figyelt kérdés
ápr. 3. 22:37
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

1 pohár teát ivott és 2 pohár vizet. 4 éves. Amugy is rossz evő nagyon válagatós sajnos. 18kg volt 2napja most meg 17 nagyon el vagyok keseredve légyszives adjatok tanácsot.

Ez jó lessz neki ez a gyógyszer?

ápr. 3. 22:38
 2/12 A kérdező kommentje:
De ma már nem hányt 2 szer öklendezett de nem hányt a hasa se ment. Pisi 1xvolt
ápr. 3. 22:39
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha egésznap 1x volt pisi, az irtó nagy baj. Vidd legalább ügyeletre kérlek
ápr. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
De jól érzi magát iszik is nem hány hasa se megy. Keveset ivott ma szerintem de ha holnao is igy lesz akkor elviszem
ápr. 3. 22:50
 5/12 anonim ***** válasza:
A te felelősséged hogy igyon eleget. Addig állsz felette amíg meg nem issza.
ápr. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ne arra várj, itasd ahogy csak lehet. Nem normális semmiképp sem,hogy egésznap 1x pisilt.
ápr. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ez tenyleg kevés, ennek kórház is lehet a vége. A hányás jó, hogy abbamaradt, de pótolni kell, a folyadekot, amit elveszit. Porciózd ki, ha kell, de egy nap 1,5 litert meg kéne innia. De nem csak a víz lenne a fontos. Vannak úgy nevezett rehidratációs granulátumok, ilyeneket kéne vele itatni a víz mellé, mert ilyenkor felborul az elektrolit háztartás, fontos ásványianyagokat veszít. Szoktak is javasolni, hogyha ilyen nincs akkor egy kis sót vízben feloldani, cirtomos víz, tea, vitamin pótlás...C D tiszta vitamin, probiotikum. Azert javaslom, mert gyorsan beteg lesz megint, ha erre nem figyelsz..
ápr. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Most 20 percben megivott fél pohár vizet. Az már jó szerintetek? Ugye nem fog kiszáradni?

Nagyon félek nekem csak ő van 10 évet vártunk rá 😥 nagyon féltetem

Megőrülök! Tegnap voltunk az ugyeleten akkor vigyem most is? Nem fognak letolni? Hogy irtak ki neki antibiotikumot és megint viszem

ápr. 3. 23:07
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem kell visszavinned. Csak csináld amit mondtak. Szedje a gyógyszert. És diktáld bele a folyadékot. Nekem ilyenkor szuleim vettek ice teat, spriteot meg ilyeneket mert azokat szivesebben ittam.

Es jol latod, ha nem iszik eleget, korhaz lehet a vege. En is voltam kiszaradadsal, nem jo moka.


Itasd, kortyonként de sokszor. Felorankent fel vagx 1/3 pohar

ápr. 4. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Csinálhatsz neki valami könnyű levest is. Bármit amit szívesen meg iszik, víz, limonádé stb. Remélem ma már jobb lesz a helyzet. Írj mindenképp.
ápr. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!