Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van egy anyajegy szerű képződm...

Van egy anyajegy szerű képződményem a térdhajlatomnál. Mi lehet ez? Vetessem le?

Figyelt kérdés
Nem emlékszem, hogy ott anyajegy lett volna, és egyáltalán nem is látni, hogy barnás színű lenne, mint egy anyajegy. 10 éve ott van, nem nőtt, maximum velem együtt az évek alatt. Vörös színű, mint egy vérömleny. Sötétebb pontok is vannak benne. Mint egy szeder, úgy képzeld el. Úgy néz ki, mint egy véraláfutás, de sose múlik el. Lapos, nem áll ki, csak egy minimálisat, amit évente néhányszor érzem, hogy zavar a nadrág. Lehet, hogy borotválkozáskor vágtam meg magam. Melanomás képet közt, amit néztem internetem, egy hasonlít rá, de nem barna, mint egy anyajegy. Amikor keletkezett kiszúrtam egy tűvel, mert azt hittem egy sima hematóma, de nem. Újra megtelt vérrel egy a 3mm széles valami. Ártalmas lehet? Félek, hogy nehogy elrákosodjon. Valakinek volt hasonló?

ápr. 24. 18:13
 1/8 A kérdező kommentje:
ápr. 24. 18:18
 2/8 A kérdező kommentje:
Nagyon ronda, így felnagyítva. 😒
ápr. 24. 18:18
 3/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
77%
Hát amiről nem tudjuk micsoda azt miért kell szúrkálni? Ha nem tudod mi az és félsz, menj el sebészetre.
ápr. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Még gyerek voltam, és buta. Akkor azt hittem véres vízhólyag. 😉
ápr. 24. 18:21
 5/8 Manó11 ***** válasza:
100%
szerintem mielőbb nézesd meg,ez nem játék. lehet semmi komoly,de akkor legalább megnyugszol
ápr. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi, holnap kérek időpontot.
ápr. 24. 18:59
 7/8 Manó11 ***** válasza:
majd írj,mi volt
ápr. 25. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
Tekintve, hogy régóta van, nem múlik el, fura a kinézete legalábbis így kép alapján, orvosnak kell megmutatni. Lehet érdemes lenne megszabadulni tőle.
ápr. 25. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!