Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Úgy halottam hogy a futással...

Úgy halottam hogy a futással tényleg rengeteget lehet fogyni fenékről? Mindneki mást mond mi az igaz? Nekem leginkább hasról kellenne de tudom nincs helyi fogyás

Figyelt kérdés
ápr. 25. 10:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Tudod, de azért kérdezed, hogy mégis.
ápr. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ugybizony. Nincs helyi fogyás. És így a kérdésed értelmetlen
ápr. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
59%

Tegyük fel, valakinek van háj a hasán. Végez MEGFELELŐ gyakorlatokat hasizomra. Mély izmokra is. Akkor a hasi zsírpárnák eltűnnek. És nem csak ennyi a pozitív hatás, hanem egyebek is. A vérkeringésre, stb-re is hatással van.

Ez helyi hatás is.


Pl egy ismerősömnek izmosak a lábai, de pocakja van. Tehát neki hasizom gyakorlatokra van kiemeltebben szüksége.


De a kocogás, futás (illetve, amíg nem megy a kocogás, addig rendszeres séta) nagyon jó hatású.


Vannak minden izomcsoportra gyakorlatok. Tehát valamilyen szempontból "külön" is lehet ezeket edzeni, fejleszteni.


Keress egy jó könyvet a témában.

ápr. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az aerob edzés (pl. futás) mindenhonnan leszedi a zsírt idővel, ha diéta is párosul mellé, emellett a lábat is viszonylag rövid idő alatt megizmosítja.


Diéta alatt itt a szénhidrátszegény (fehér liszt, cukor) étrendet értem.

ápr. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ápr. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!