Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Rengeteget fogytam és fogyok!...

Rengeteget fogytam és fogyok! Szinte nem kívánok semmilyen ételt. Ha valaki volt hasonló helyzetben, kérem adjon tanácsot, hogy mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy porckopásom, ami rettentően fáj, de már kaptam rá gyógyszert, és ha lassan is, de javul. Ekkor nagyon magam alá kerültem a nagy fájdalomtól, és itt kezdődött el a fogyás. A munkahelyemen nem szeretek dolgozni, de nem tudok most váltani. Tudom, hogy mindez a stressztől van. kértem is nyugtatót, ami nem igazán segít. Szeretnék kiegyensúlyozott lenni és kicsit összeszedni magam.

2019. aug. 8. 09:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Kezdd el a béres cseppet. Erős étvágyfokozó.
2019. aug. 8. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A gyógyszer miatt lehet étvágycsökkenés, de lehet más oka is. Keresd fel az orvosodat.
2019. aug. 8. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Voltam orvosnál. A béres cseppet megpróbálom, bár egyszer már évekkel ezelőtt volt ilyen, hogy lefogytam, akkor az orvos nem tudott rá adni semmit.
2019. aug. 8. 09:44
 4/4 Ypszilon1980 ***** válasza:

Mennyi idő alatt mennyit fogytál?

Olyan étrend kiegészítőt kellene venned, ami tartalmaz nagy adagban tápanyagot, ilyeneket lehet kapni gyógyszertárban is, ha vényköteles, akkor meg orvos fel tudja írni, ilyen pl. a Nutridrink.

2019. aug. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!