Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon-nagyon leégtem ma, félek?

Nagyon-nagyon leégtem ma, félek?

Figyelt kérdés

Nem vagyok kimondottan fehérbőrű, és meleg sem volt ma különösen, ezért csak az arcomra kentem fényvédőt. Bikinifelsőben kertészkedtem kint, és rákvörösre égtem.

Félek, hogy valami bajom lesz? Soha, soha többé nem megyek már a tavaszi napra sem fényvédő nélkül:(


máj. 10. 20:44
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem még nincs olyan brutális napsütés, hogy durván leégj... Ne aggódj. Nem lesz semmi bajod. Szerintem még hámlani sem fogsz.
máj. 11. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Arra milyen női logika mentén jutottál, hogy ha már bekened magad, akkor nem a legfehérebb részedet, hanem azt kented be, ami idáig is legtöbbet volt napon?
máj. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Nem hiszed el, de az arcom a legfehérebb, mert az télen-nyáron fényvédve van; a testemen meg még a tavalyi! barnulás látszik. :D meg eleve halvány kreol vagyok, nem igazán szoktam a testemet fényvédőzni, csak ha direktben kifekszem napozni. Sosem égtem még le, csak barnultam. Na mindegy, azóta már be is barnult, de ezentúl fényvédőzök ott is.
máj. 12. 06:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!