Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Baktériumok vagy gombák...

Baktériumok vagy gombák lehetnek a zuhanykabinban? Vagy vírus is lehet akár? Hogyan takarítsam ki úgy, hogy megszűnjön? Továbbiak lentebb.

Figyelt kérdés

Szobát és ahhoz tartozó fürdőszobát cseréltem a lakótársammal.

Nekem nem voltak ilyen gomba, baktérium problémáim. Neki igen.

Kitakarítottam a zuhanytálcát Domestosszal.

A zuhanytálca elég nagy, bele is tudok ülni. Ülve fürödtem a zuhanykabinban. Hihi, ez így elég vicces.

De az nem, hogy utána viszkető érzés volt a női nemi szervnél.


Mivel takarítsam ki, FERTŐTLENÍTSEM a zuhanykabint, zuhanytálcát?!



máj. 14. 07:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Érdemes használat előtt vagy után kihipózni/Domestosozni a zuhanytálcát. Egy szivacsra ráöntöd, esetleg egy kis víz és bekened vele a tálcát, rajtahagyod egy 10 percig vagy akár több órán át.


Én minden zuhanyozás előtt lemosom a zuhanyrózsát, vezetéket, csapot, tekerőt, ha valaki volt előttem. Valamikor csak egy kis tusfürdővel, aztán kicsapatom, leöblítem. Több mint a semmi!


(Mondjuk én OCD-s vagyok, pont ezek miatt!)

máj. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A szivacs erre elkülönített legyen, ne azzal amivel dörzsölöd magad!
máj. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!