Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől lehet erős a verejték...

Mitől lehet erős a verejték szaga a nyak környékén?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 32 éves vagyok és tavaly nyár óta egyszerűen elviselhetetlen a nyakam és a fejem izzadság szaga ...a testem többi részén teljesen átlagos,normál a verejtékem,viszont a nyakam és a fejemről lezúdúlo izzadság valami borzalmas ...amolyan kesernyés,savanykás és folyamatosan az orromban van ...

Már a mai napon is,pedig ma azért nem volt egy gatya rohasztó meleg,de rohadt kellemetlen így emberek közé menni!

Ami esetleg támpont lehet hogy tavaly előtti tél óta ( pont a tavalyi nyár előtt) elég erős parfüm használó vagyok...hobbim lett gyűjteni őket és persze nem az olcsóbb kategóriát,van aki azt mondja hogy ez miatt hogy állandóan be vagyok fújva,bár nem hiszem,hogy ennek köze lenne hozzá de azért leírtam,hátha mégis...

Ha valaki volt már így és ad valami tippet azt nagyon megköszönöm!



máj. 20. 16:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Valami hormon problémád lehet ott nyak körül.
máj. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia,

Ahogy az egyes írja.

Vagy pedig a fejeden az úhynevezett jótékony gomba elvan szaporodva.

Nézesd meg a hormonszintedet, tesztoszteron, ösztrogén, progeszteron, pajzsmirigy hormonok és bőrgyógyászhoz is menj el szerintem nyugodtan.

máj. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!