Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Baratomnak magas laza volt es...

Baratomnak magas laza volt es nagyom piros a torka de nem faj neki orvos azt mondta influenza vagy covid. Faradtnak erzi magat. Szerintetek az?

Figyelt kérdés

Tesztet nem csinalt az orvos csak találgat.

Én virusra tippelek. Mert most van az is. Nagyok lelkis baratom es nagyon fel mondom neki hogy nem az


máj. 23. 11:36
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Nekem is fajt 2nnapig torkom de semmi bajom nem volt viszont en jarok oviba gyerekekhez gyakorlatra szoval ezert gondolom hohy neki is virus
máj. 23. 11:36
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Az influenza es a covid is virus,az orvos megmondta hogy a kettobol valamelyuk, tehat virus. Jarvany van, korulottem is csomoan betegek. Nem ertem, mi a kerdesed.
máj. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
55%
Teszteljen
máj. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
3-asnak nem teszteli le az orvost
máj. 23. 11:57
 5/13 anonim ***** válasza:
28%
Sok eszed van... gondolom hazavitted neki a fertőzést
máj. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
5-nek nem nem en vittem haza nem elunk egyutt. De az ilyen okoskodo emberekre nem vagyok kivancsi
máj. 23. 14:25
 7/13 A kérdező kommentje:
Itt meg az a problema hogy baratomnak ket hete tömték fúrták a fogát és napokig fajt neki ugy erezte mintha szél ment volna rá folyton szerintem a foga csinalja ezt orvos is furcsalta hogy nagyom piros a torka es nem faj neki
máj. 23. 14:26
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha a foga miatt lenne, akkor baktérium lenne, és ez az egy eset, ami kezelést igényel. Nade akkor valószínűleg a fog is érzékeny lenne most is. Tehát ha az rendbe jött, akkor marad az, hogy valamilyen vírus: covid, influenza vagy más hasonló. Ez esetben ki kell heverni. Pihenjen, az immunrendszere győzni fog.
máj. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat akik segitettek ertelmes valaszt adtak.

Az orvossal beszelt ujra kiderult torokgyulladas de gyogyszert nem adott neki😞

máj. 23. 20:23
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert virusra nincs gyogyszer.
máj. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!