Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet ez influenza? Vagy...

Lehet ez influenza? Vagy agyhártyagyulladás?

Figyelt kérdés
Kedden lázas voltam. Azóta sem érzem magam teljesen jól. Elég gyenge vagyok. Lázam nem mértem nem érzem hogy lenne. Étvágyam nincs. Torkom fájt de csak reggel. Illetve a nyakam olyan mintha elaludtam volna. Nem dolgozom ezért nem is mentem még orvoshoz. Gondoltam kifekszem. Most viszont kezdek aggódni hogy komolyabb a baj mert nem jelentkeznek a tipikus influenza tünetek.
máj. 23. 07:12
 1/4 Duke81 ***** válasza:
Nem tudom miert gondolsz pont agyhártyagyulladásra? Azert az elég súlyos, nagyon magas lázzal és kb felkelni sem tudnál. Valoszínű, hogy valami gyengébb influenza, natha de az is lehet simán csak allergiás tünet.
máj. 23. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez feltehetön csak nátha, influenzára utaló tünet nincs.


Az agyhártyagyulladás meg MO-on elterjedt agyrém, gyakorlatilag senki nem kap ezt, ehhez fertözést kellene kapni valakitöl.

máj. 23. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
50%
1-es: az agyhártyagyulladás elterjedt téveszme, rengetegen azt hiszik, ha megfázásos tüneteik vannak és a fejük is fáj, az ez. Meg hogy attól lehet kapni, ha valakit vizes fejjel levegö ér, mert megfázik az agya!
máj. 23. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mamám mondta, hogy bemondták a hírekben, hogy vm influenza szerű járvány van.
máj. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!