Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Január közepén influenzás...

Január közepén influenzás lettem. Hol javul a köhögés, hol visszajön. Fàj a mellkasom néha. Menjek el vele orvoshoz? Háziorvos elküldött, mondván meggyógyult majd, szedjek köptetőt. Menjek magánban?

Figyelt kérdés
febr. 12. 12:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Hajtsd ki tisztitókúrával, fűszerek inhalalas gyogytea köptető, ánizs nentol nyers reszelt fokhagyma .
febr. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha meghallgatta a tüdőd a háziorvos és azt mondta szedj köptetőt, akkor szedd. A köhögés vírusos betegségek után nagyon sokszor nehezen múlik el, hetekig eltarthat.
febr. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Már szedtem köptetőt gőzöltem is de semmi javulás. Mintha mázsás súly lenne a mellkasomon és ugatok mint egy kutya.
febr. 12. 15:36
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor nem ártana egy tüdőröntgen, menj magánba ha a háziorvosod nem küldött el.
febr. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nekem január elején kezdődött,és azóta is köhögök. Neked elmúlt már a köhögésed?
márc. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen, a köhögés az már szinte teljesen, de a mellkas fájdalom nem akar.
márc. 11. 23:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!