Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Arachnoid cisztával valakinek...

Arachnoid cisztával valakinek tapasztalat?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

Valakinek volt már az itt lévők közül? Nekem azt mondták, hogy jelenlegi állapotában ártalmatlan, de ha tovább nő vagy a szerkezete változik, akkor kell műtét. Most azt mondták, hogy időnként MR. Ez mit jelent? Mennyi időnént kell MR?



nov. 6. 15:00
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia. Ezt az orvosnak kellene/kellett volna meg mondania, hogy évente, félévente, vagy milyen időközönként, ha meg még tb alapon is voltál, illet volna egy beutalót is adniuk.


Szerintem amúgy úgy lenne, hogy eleinte gyakrabban, mondjuk fél évente és ha mondjuk 2-3 évig nincs változás, akkor ritkábban, mondjuk évente kellene csak.


Jóindulatú agytumoroknál így szoktak eljárni. Ilyen jellegű ciszta esetén nem tudom.


Mindenképp kérdezzen rá az orvosánál!

dec. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!