Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyi ideig...

Szerintetek mennyi ideig lehet egy törölközőt higénikusan használni?

Figyelt kérdés
Épp a minap olvastam hogy valaki már egy használat után a mosásba teszi és csak érdekel ki hogy van ezzel a dologal.

máj. 26. 19:43
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
ha rendesen kiteregeted mindig, hogy megszaradjon es nem vagy gombas (stb..) akkor siman lehet 3-4 napig. Ha beletörlöd a kak*s fenekedet stb akkor persze ne ;)
máj. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is szeretem minden nap kimosni
máj. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mondjuk nincs szárítógépem, tehát annyi törölköző (és kötél) a világon nincs, amennyi elég lenne, ha mindegyiket egy használat után kimosnám :D Nem szoktam egyébként ezen gondolkodni, de most hogy kérdezed, általában hajmosáshoz veszek elő tisztát, tehát 3-4 naponta, és olyankor cserélem az egész garnitúrát.
máj. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nálunk mindenki a sajátját használja a testére, így nemigen szennyeződik. Ha két használat között rendesen meg is szárad, akkor szerintem nyugodtan használható 2 hétig. A kisebb kéztörlőket, amiket közösen használunk, akár naponta is cserélném.
máj. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

2 het.

Hat full tiszta vagyok, amikor hasznalom, csak viz kerul ra. Az meg megszarad.

máj. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
50%
Több havonta mosom.
máj. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

#5 meg elhalt hámsejtek, egy kis baci, gomba..mert mindenki bőrén van csak szólok.

És ez a vizes törölközőbe még szaporodik is.


Am én kb 3 naponta szoktam. És én nyilván, amit az intim területre használok azt nem használom mashova.

máj. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
42%

7

Nem is furdok minden nap. 2 het az 7 torulkozohasznalat nekem. Es megszarad, nem szaporodik abban semmi 😃

máj. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#8 😃😃 ez jó!


Am az van, hogy szerintem egyes emberek, én is túl gondoljuk ezt😂

Barátom, elmondom nem igenytelen! Kezét is vagy 100x mossa egy nap, DE a törcsijét nem cseréli csak kb havonta 1x😀

Nem élünk együtt, de nálam ezt tuti nem tehetné meg😂

máj. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én a sajátot 1-2 hétig használom, persze használat után normálisan kiszámítom.

A közöst 1-2 nap max.

máj. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!