Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Könyörgök, nyugtassatok...

Könyörgök, nyugtassatok meg,16 vagyok és nagykorúan remélem nem lessz bajom, ha az alábbit csinálom majd. Vagy mégis?

Figyelt kérdés
Ha napi min. 2 deci 35-80 fokos italt plussz 0,5 - 1 liter min. 7 fokos sört vagy 5-6 dl saját készítésű bort (Cukor, meggy, ritkán szőlő) fogok inni akkor lehet nyomi gyerekem?
2010. okt. 29. 22:43
1 2 3 4
 21/37 A kérdező kommentje:
1 olcsóbb mint piát venni(szesz), borhoz nem adok szulfitot, tápsót.
2010. okt. 29. 23:51
 22/37 anonim válasza:
Igen, de miért akarsz ennyi idősen piálni? Azt még megérteném ha társaságban, menőségből (bár nem értek vele egyet) de így. Nem látom az értelmét, már bocs.
2010. okt. 29. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 A kérdező kommentje:
Ja és szivarozni kávézni is fogok a meleg vízes fürdők és a sok hús mellett (Jó életszínvonal) Amúgy már szívtam szivart, qrva jó volt tokajival, 20 percig ágyhoz vágott (Remélem nem leszek munkanélküli)
2010. okt. 29. 23:57
 24/37 anonim ***** válasza:
48%
mekkora fake :D amúgy igen, lesz bajod ha ezt naponta csinálod. Ha heti 1x rúgnál be sztem még simán leszokhatnál úgy 5 év múlva ha már értelmesebb leszel. De így... addigra simán leépülsz, hacsak nem jön meg az eszed. De te tudod. Na de ha a válaszaidban paraszti nyelvjárással válaszolsz akkor a kérdést is kiírhattad volna úgy v fordítva mert ez így nem stimm:)
2010. okt. 29. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:

Folytasd csak bátran, majd a "kábé meddig metanol" kifejti hatását, és ha nem látod a p.inát, akkor nem tudod bedugni, így gyereked sem lesz :)


első

2010. okt. 30. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
Tudod mit drogozzál is és akkor tuti egy karakán,erős gyereked lesz majd!!;):D
2010. okt. 30. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
48%
De aztán nekem ne gyere oda a Tesco parkolóba felnőttként, hogy adjam oda a bevásárlókocsit, mer elküldelek a p*csába!!!
2010. okt. 30. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
Te télleg ekkora paraszt vagy, vagy csak tetteted cimbora? Egyébként igyad a szarjaidat, remélem sosem lesz kölyköd, te nyomoronc!:)
2010. okt. 30. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:

hogy lenne már gyereke??? ennyi pia, pláne cukorcefréből pár hónap alatt kinyírja, ha esetleg életben marad a cerka nem áll majd fel és a spermiumai döglöttek lesznek....


de amúgy kib@szott nagy kamu az egész kérdés

2010. okt. 30. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:

Kamu.


Amúgy ekkora mennyiség nem nyír ki.

2010. okt. 30. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!