Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pszichés okok miatt hullik a...

Pszichés okok miatt hullik a hajam (diffúz hajhullás),2 éve, mit lehet ez ellen tenni?

Figyelt kérdés

Mindenre kivizsgáltak, még hormonokat is néztek, minden rendben van. Már sírhatnékom van sokszor, látszik a fejbőröm, annyira hullik a hajam. Volt pánikbetegségem, valószínűleg a nagy és tartós stressz hatására reagált így a szervezetem. 1-1,5 éve már jól vagyok, de még mindig hullik a hajam...elegem van.

Pszichológusnál voltam még a betegségem idején, 3-nál is, nem hogy a hajhullásban még a pánikban sem tudtak semmit segíteni. Kiegyensúlyozott vagyok, jól tudom a stresszt és a konfliktusokat kezelni, nem rágódom dolgokon, mindent kibeszélek magamból, röviden nagy gondot fordítok a pszichés egészségemre (tanulva a betegségemből).

Volt már valakinek ilyen problémája? Mit lehet ez ellen tenni?


2010. okt. 30. 20:55
 1/1 anonim válasza:

én is így voltam legalábbis nagyon stresszes, meg összejöttek dolgok, már jol vagyok és én két hónapja szedem a biovanne-t amugy 3-5 honapig kell szedni, láthatóan szeb a hajam MÁR és midneni mondj amennyit nőtt valamint dusabb is :) remélem segítehettem

egyébként a sörélesztő is segít :)

2010. okt. 31. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!