Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan segitsek a baratomon? 18/L

Hogyan segitsek a baratomon? 18/L

Figyelt kérdés
1 hete almatlansag, stress, rossz kozerzet gyotri, ha egyedul van. Elment az orvoshoz es mindent rendben talaltak. Nem jar egyetemre, most kihagy egy evet, ezert otthon van egesz nap. Szerintem ez az oka es gondolom valamilyen szintu depresszio gyotri. Mit tehetnek hogy hejre hozzam?
2010. okt. 30. 22:21
 1/5 anonim ***** válasza:

krónikus semmittevés syndroma, álmatlansághoz, és szinte minden esetben depresszióhoz vezet.

házi praktikákkal nem gyógyítható, nálam már több mint egy éve fennáll.

tüneti kezelése: altató, és etilalkohol, és THC, és szex

2010. okt. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Viki233 ***** válasza:
hülyexD thcxD áááá ne csábítsd a sötét oldalraxD
2010. okt. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

próbáld rávenni, hogy csináljon valami olyat amihez kedve van vagy ha még nm tette, akkor menjen el dolgozni, sportoljon valamit.Találjon valami értelmes dolgot, amivel elüti az idejét! vagy közös programokat kéne szerveznetek:)

sok sikert;)

2010. okt. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszi. Nagyon aggodom erte :(
2010. okt. 31. 12:00
 5/5 anonim ***** válasza:
szia, én is úgy vagyok mint a barátod, igaz én már augusztustól szenvedek álmatlanságtól,lefekszem épp, de már várom , hogy mikor kell felkelni.. olyan hosszúak az éjszakáim... amúgy én is néha depis vok, akkor rajzolok, vagy festek, olyan elfoglaltságot kell találni a barátodnak, amit szeret csinálni. Az alkohol és egyéb marhaságok nem megoldás.Nagyon szép dolog ez tőled, bár nem ismerlek, de büszke vagyok rád.
2010. nov. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!