Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Felületesen alszom, mit...

Felületesen alszom, mit csináljak, hogy ki tudjam pihenni magam?

Figyelt kérdés
Hiába alszok sokat, mindig álmos leszek már este 9 órára...pedig bírnom kéne. Meg minden neszre felébredek...
2010. okt. 30. 22:26
 1/4 anonim válasza:

Lehet, hogy pont az a baj, hogy sokat alszol. Nem viccelek, velem nyaranta szokott ez lenni. Mindenesetre "fáraszd ki" magad; ne feküdj le rögtön, ha álmosnak érzed magad. Ha tényleg ki vagy merülve, akkor sokkal mélyebben fogsz aludni.

És ha ez nem jön be, akkor vegyél be lefekvés előtt két Valeriana tablettát, ami nem altató, csak nyugtató.

Remélem, segítettem. (:

2010. okt. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy túlaludnám magam...egy éve 4 órákat aludtam és elvoltam egész nap...most meg 9kor ki akarok dőlni. Délutánonként meg nem tudok rendesen pihenni, mert hullafáradtnak érzem magam utána ugyanúgy...lehet hogy idegi alapon van ez?
2010. okt. 30. 23:02
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem is hasonló gondjaim vannak,szerintem is idegi alapon van ez,és ez egy ördögi kör már azon parázik az ember hogy mi fogja megzavarni stb...

Én majdnem minden este bedobok pár sört,ez segít elaludni,de aztán sajnos mindig idő előtt felkelek.

Sokszor a gondolataim sem hagynak aludni,mert mostanában sokminden történt velem, de mára rendeződtek a dolgok ugyhogy remélem alvás szempontjábol is normalizálodik a helyzet.

2010. okt. 31. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Olvass alvás előtt mesét. Tényleg segít. :)
2010. okt. 31. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!