Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet ez a fájdalom?...

Mi lehet ez a fájdalom? Voltatok már ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

2 napja fáj a jobb oldalam, de nem tudom mitől!:SCsak akkor,ha mozgok, de ha kívülről "nyomkodom" a fájdalom környékén, akkor nem érzek semmit, tehát biztos nem ütöttem be sehova sem...1 éve rendszeresen végzek testépítést, ha ez számít valamit...


18/F


2010. nov. 1. 15:48
 1/8 A kérdező kommentje:
..a bordám altt, a derekamnál érzek fájdalmat, belülről... mondjuk lehet edzés közben megerőltettem magam, de nem hiszem..:S
2010. nov. 1. 15:51
 2/8 anonim válasza:
0%
Terhes vagy.
2010. nov. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

csak a derekadnál? mert ha az egész jobb oldalad akkor agyvérzés is lehet belőle!! ha csak a derekad akkor lehet h csak megerőltetted , ha nem múlik el, menj orvoshoz!!


16/L

2010. nov. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Sérved lehet, menj orvoshoz.
2010. nov. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Lehet a vastagbeled fáj!
2010. nov. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem pihentesd egy pár napig,és kend be izomlazítóval.Egy jó masszázst is felvehetnél.Nekem is volt ilyen,és én még feltettem egy derékmelegítő övet is.Elég sokára jöttem rendbe.Kb.két hét
2010. nov. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Borda közötti izom húzódás!!!
2010. nov. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Mondjuk inkább megerőltettem magam, mert előző nap felüléseztem, de elég keményen.. akkor nem is volt még gond utána, csak másnap.
2010. nov. 1. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!