Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A vastagbélgyulladás jár...

A vastagbélgyulladás jár fájdalommal, ha igen milyen jellegű a fájdalom?

Figyelt kérdés
Szóval akinek volt/van ilyen betegsége az folyamatos, vagy néha jelentkező, szúró, nyomó, nyilalló, vagy milyen fájdalmat érez? Illetve székrekedés, vagy hasmenés kíséri, vagy váltotta azt ki?
2011. okt. 19. 01:47
 1/7 A kérdező kommentje:
Az lemaradt, hogy mozgásra érzékeny e a fájdalom?
2011. okt. 19. 01:51
 2/7 A kérdező kommentje:
Nekem székrekedés hozta elő, és hirtelen jött ma 21 órakor ez a leginkább szúró fájdalom. Ami kissebb mozgásra, nagyobb belélegzésre reagál. És bal oldalt egy pontban van. De ha nem mozdulok semmi. Azóta kétszer volt kemény székletem, de nem múlik, csak csillapodik. Érdekes még, hogy tavaly is ilyen tájt volt ez, és voltam tükrözésen meg minden, de nem mondták hogy súlyos lenne, csak hogy ne szorongjak. 31F
2011. okt. 19. 02:05
 3/7 anonim ***** válasza:
egyél szilvalekvárt, vagy vegyél be egy hashajtót, mondjuk guttalax cseppet. Az a baj, hogy a kemény széklet között megrekedt bél gáz okozza ezeket a hasfájásokat. Igyál sokat. Az a baj, hogy keveset isznak az emberek, ettől besül a széklet.
2011. dec. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Persze vizet igyál és nem bubist. Napi legalább 2 litert. A szorulásnak egyik fő oka a kevés folyadék bevitel. Persze a székrekedéses embernek a bőre is szennyezett, mert sok mérgező anyagot tárol a szervezet.
2011. dec. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen, a kemény széklet okozta, és sajnos már megint beszáradt. Nálam a víz tulajdonképpen semmit nem ér, mert mintha nem tudna valamiért felszívódni. Amennyit iszok ki is vizelem, ez miatt a bőröm is szárad. Most sütőtökkel kísérletezek, de olvastam a zabkásáról majd kipróbálom.
2011. dec. 26. 19:14
 6/7 anonim ***** válasza:
Vastagbél gyulladás , hasmenéssel jár. Vegyél szűztea forte kapszulát és minden este vegyél be egyet belőle. Reggelente egyél actíviát, de keverj bele zabkorpát. Meglásd egy hét alatt helyre áll a bélműködésed. Persze nem ártana valamilyen probiotikumot is szedned pl. normaflort. Ha az embernek nem jó a bélműködése, nem tud felszívódni a vitamin az ásványi anyagok, és nem utolsó sorban rossz a közérzet
2011. dec. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
sütőtök szorulást okoz, a mák, a gesztenye, a körte, az alma, ezeket kerüld
2011. dec. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!