Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet az a száraz folt,...

Mi lehet az a száraz folt, ami a nyakamon jelent meg 1.5 hete?

Figyelt kérdés
Kb. 1.5 hete vettem észre, hogy a nyakamon a bőr 1 foltban kiszáradt. Nem múlik. Nem kentem rá mondjuk semmit, mert nem tudom mi az. Nagyon picit és minimálisan viszket. Ötletek? Tapasztalatok?
2010. nov. 2. 22:17
 1/9 anonim válasza:
milyen szinü a folt?
2010. nov. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
piros
2010. nov. 2. 22:24
 3/9 anonim ***** válasza:
Lehet bőrgomba, vagy szárazsömör. Inkább bőrgyógyász, minthogy elkezeld és tovább terjedjen.
2010. nov. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Lehet ekcéma is. Bőrgyógyász kell ide mindenképp.
2010. nov. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ja, ahogy írták, sömör, gomba, ekcéma...bőrgyógyász
2010. nov. 2. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm,már van is időpontom.
2010. nov. 3. 20:31
 7/9 A kérdező kommentje:
Több mint egy hete voltam dokinál, nem tudta megmondani, mi ez. Pimafucortot írt. Nem múlt el, hanem a hasamon és a nyakam többi részén sok kis ugyanilyen, csak apróbb folt jött ki. Akkor viszket, ha víz éri, vagy ha rákenem a krémet. Szerdán visszamegyek...de eléggé el vagyok keseredve. HA van ötlet, hallgatom.
2010. nov. 18. 23:04
 8/9 A kérdező kommentje:
ja és van mikor sokkal erősebben látszik, máskor meg alig.
2010. nov. 18. 23:05
 9/9 dzsoshua válasza:

hali

én most kerestem rá erre mert nekem is a nyakamon hátul van egy ilyen száraz volt valamikor nagyon viszket valamikor nem.meg uganilyen a hónomalja mindkét szélén.az alkoholos dezodortol majd megveszek úgy ég.zuhany után is viszket ég a nyakamon a tusfürdőtöl is.

azóta eltelt másfél év ahogy látom de talán emlékszel mi volt neked vele mit mondott a bőrgyógyász? miként oldódott meg a probléma? és esetleg azóta volt-e újra?

köszi előre is.

2012. aug. 28. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!