Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Magas fájdalomküszöb vagy...

Magas fájdalomküszöb vagy csak szerencse? Esetleg más?

Figyelt kérdés

Miért lehet az, hogy nem fáj semmim menzeszkor, nem fájt az első szex, nem fájt a fogszabályzó.. semmi ilyen, ami másoknak gondot okoz?

Szerencse vagy más?


2010. nov. 2. 22:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Magas fájdalomküszöb. Én is ilyen vagyok. Képzeld két éve nyáron három hónapig lumbágóm volt, azt hittem belepusztulok, de nem vettem be fájdalomcsillapítót. Más már a plafont kaparta volna, de én tűrtem mint állat.
2010. nov. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
36%
Szerencsed van. Nekem is magas a fajdalomkuszobom, megis ugy gorcsol a hasam menzeszkor, hogy mar olyan is volt, hogy a falba vertem a fejem hatha elajulok es epp ultem, mikor elkezdett igy fajni, es nem tudtam felallni a szekbol. Szoval ez nem fajdalomkuszob kerdese sajnos. Ez alkati kerdes leginkabb, az elso szex es a fogszabalyzo is. Bar lehet, hogy te mashol huzod meg a hatart a kellemetlen es a faj kozott, de az valoszinubb, hogy mazlista vagy
2010. nov. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kedves 22:44 miért nem mész el nőgyógyászhoz, azért az nem normális, ha menzesznél ennyire fáj a hasad.
2010. nov. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
42%
Kedves harmadik, voltam, es semmilyen szervi oka nincs a fajdalomnak, kaptam fogamzasgatlot, semmit nem hasznalt, szoval a doki felirt cataflamot, most azt szedem, ha faj. Megszivtam, konkretan minden honapban rettegek a menzesz varhato idopontjatol:(
2010. nov. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem még a kartörés sem fájt.

Ennyit erről.

2020. máj. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!