Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Valami hatásos házi praktikát...

Valami hatásos házi praktikát ínhüvely gyulladásra?

Figyelt kérdés
Már vagy fél éve megvan és nem foglalkoztam vele de nemrég elkezdett nőni és fáj is. Voltam orvosnál de itt (kisvárosban élek) azt mondták, hogy nincs semmi baja de ez nem igaz. Vettem rá egy krémet meg csuklószorítót de még mindíg váj. (kérlek a baromságot mellőzzük pl: vágd le stb. )
2010. nov. 3. 16:39
 1/8 anonim ***** válasza:

Az inhüvely gyulladás legjobb gyógyszere a pihentetés. Nem múlik el egy-két nap alatt, főleg nem ha folyamatosan terheled.

Azt nem értem, hogy mi kezdett el nőni? Az inhüvely gyulladás nem látszik.

2010. nov. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Probald meg a gyogynovenyeket, mivel minden izuleti fajdalmakra nagyon jok, tehat valoszinuleg, hogy Rajtad is fog segiteni.

Mezeizsurlot igyal naponta 2-er, egyiket reggel ehgyomorra a masikat este a vacsora elott 1/2 oraval fogyaszd el, napkozben pedig csalanteat igyal, legalabb 4 cseszevel.

Keszits ezekbol furdot, es ebbe tedd bele a kezedet, amit 15-20 percig vegzel. Vegyel feketenadalyto kenocsot es ezzel kenjed, de svedkeseruvel is lehet meg, hogy hatasosabb legyen a gyogyulasod.

Amikor mar tudod mozgatni, akkor nagyon szep lassan kezd el mozgatni, tornaztatni a kezfejedet, tehat a csuklobol indulsz ki, le es fel, aztan probalj korzeseket vegezni.

Igy helyre fog jonni es megfog szunni a fajdalom. A gyogynovenyek megfogjak szuntetni a gyulladast. A sin utan elmerevedtek azok az izmok es idegek, ezert nagyon fontos, hogy tornaztasd! Akar elmehetsz egy gyogymasszorhoz is, Aki segitsegedre lehet.

2010. nov. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló írta jól: az ínhüvelygyulladásnak a pihenés segít. Ha nem műthető, akkor be is lehet gipszeltetni, hogy biztos ne használd a kezedet. Fiatal korban műthető is, de semmi garancia, hogy ugyanolyan tevékenységre ne jöjjön elő többet. A györi megyei kórházban ambulánsan is végzik a műtétet. Fel kell hívni telefonon.
2010. nov. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A gyulladásokra sok-sok C-vitamin. Tuti! Naponta több ezer mg. és el fog mulni.Ne higgy azoknak, akik rémisztgetnek hogy veseköved lesz meg ilyesmi. Ezek már rég elavult hazugságok. Egyébként akinek veseköve van egyen sok C-vitamint, mert szépen elmegy tőle apró homok formájában. Bocs ez csak ugy eszembe jutott, hátha valakinek jól jön.
2010. nov. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok segítséget . Én nem szeretném hogy megműtsék.
2010. nov. 3. 19:05
 6/8 A kérdező kommentje:
De hogy ne erőltessem? mit nem szaba? ugye azér gépezhetek ? :D Ja és tesin megköveteli a faszi a fekvőket. nem fogad el semmi igazolást csak ha pecsétes és orvostól :S
2010. nov. 3. 19:22
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát nem is tudom!

Általánosban nem igazán elterjedt betegség az ínhüvelyhúzódás. Inkább a tesitől való irtózás.

2010. nov. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Zenészként nekem volt. Egyszerűen kb.2 hónapig nem írtam.

Nem értem, miért nyugosztok bele abba, hogy egy tanár istennek képzeli magát.

Gépezni pedig nem szabad vele. Semmit sem szabad. Ha te vagy a hülye, akkor megérdemled. Bár látom azóta eltelt egy évtízed.

2020. okt. 31. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!