Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A drog (pervitin, speed)...

A drog (pervitin, speed) mennyi ideig mutathato ki a vérben?

Figyelt kérdés
És ha az az ido letelik, akkor az elvonora már nem is vesznek be? meddig tart az elvono?
2009. jan. 8. 00:38
 1/3 anonim ***** válasza:
48%

Valoszinu attol fugg, hogy mennyi ideig alkalmazza az illeto. Ha mar huzamosabb ideig, akkor biztos, hogy konnyebben kimutathato verbol, vizeletbol is.

De ha egyetlen egyszer hasznalja valaki, akkor gondolom megvan, hogy melyik szer mennyi ideig, pl. 2-3 nap, vagy nem tudom. Talan a neten talalsz pontos valaszt, de tegedet ugyis az erdekel, aki komolyabban drogozik.

Na, azon az illeton valoszinu meg latszik is, talan a szemebol is megallapitja az orvos, ugyhogy elvonora biztos hogy beveszik.

Hiszen gondolj csak bele, tiszta ember nem megy elvonora!!!!!!

2009. jan. 8. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
a pervitin fél évig mutatható ki a szervezetben. Simán észrevehető dolog pl: tágult pupillák, hirtelen fogyás, kóros soványság, szájrágás, zavartság, stb.
2010. márc. 29. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én próbáltam,állat jó volt,de töbször nem fogom,jó volt de csak 1X! fél évig kimutatható a véredben,Nevei: pervitin,pikó,pé,kripton,hó,csík,hitler speed,kristály stb... használják: legtöbben orrba szívják,de van aki szúrja mint a heroint,van aki becsomagolja papirzsebkendőbe és lenyeli..lényegibe mind 1 csak valahogy bejusson a szervezetbe,használat jelei: aki pikót használt nem alszik utána és nem éhes! vagyis alvászavar,hirtelen fogyás,és nem tud nyugodni az illető,állandóan mozognia kell,pld, diszkóban táncolni stb. nagyobb mennyiségben halucinációt is okozhat,egyébként nagyon hamar szétkapja a szervezetet!Nem érdemes...
2012. nov. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!