Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A tesom ha elmegy bulizni kb...

A tesom ha elmegy bulizni kb 1-2 szer egy honapban kiuti magat. 3 db Ecstasy-t is bevesz akar. Ez tuladagolas? Ex-el lehet tuladagolast csinalni?

Figyelt kérdés
koszi
2009. jan. 8. 01:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%

Lehet vele, persze.

Szerintem ha csak havonta 1-2 alkalommal megy akkor még kibírható, de csökkenthetné mert ha iszik is meg minden akkor úgy lesz, mint nálam, hogy hirtelen lett nagyon rosszul. Hetekig buliztam megállás nélkül, volt minden aztán egyszercsak nagyon rosszul voltam ébredéskor. Hagyni kellett 2-3 hét pihenőt, örülhetek, hogy nem vágtam tönkre magam mégjobban.

Aláírom, hogy néha buli meg minden, de azért oda kell figyelni. Legjobb lenne leállni az egésszel.

2009. jan. 8. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
78%
Mellékesen az ecstasy függőséget okoz, a túladagolás első jele pedig lehet a nagyon magas láz ( 41 + ).
2009. jan. 8. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
70%
Egyébként ő hova jár, hogy még így hozzájut ? - komolyan kérdezem :D
2009. jan. 8. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Kulfoldon el nyilvan, nincsenek ekezetek az irasban, gondolom Angliaban elhet. Ott barmit megkapsz, barmikor, barhol.
2009. jan. 8. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
84%
nálunk itt a környéken nemrég halt meg egy srác,túladagolásban.(nem tudom mit szedett v.szívott.
2009. jan. 8. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Hat igen, elofordult hogy napokig majdnem hetekig bulizott es iszik is eleg kemenyen. De szerintetek hany db Ex az ami mar tulzasnak mondhato? Mikor szoljak ra hogy na ezt mar ne vedd be. Igen , Londonban vagyunk. Tenyleg konnyu beszerezni , itt nem problema.
2009. jan. 8. 12:18
 7/13 anonim válasza:
87%
Túl lehet adagolni nagyon is!Meg is halhat tőle ha többet szed be a kelleténél!Addig ne aggódj amíg csak ennyiszer csinálja akkor még nem függő csak jól akarja magát érezni.De azért figyelj nagyon oda,ha gyakrabban csinálja akkor tenni kell valamit vagy baj lesz belőle!
2009. jan. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem attol fugg, hogy milyen eros a szervezete. De ha iszik is melle, elobb-utobb nem lesz jo vege!!!! Semmilyen szervezet nem birja ezt sokaig. Meg az igazsag, akik ilyen eletet elnek, alig esznek valamit. Isznak, cigiznek, kave. Ebbol all az "etlapjuk".

Nem lesz jo vege, az tuti!!!!!

Nem tudom, hogy mennyit szedhet be, de en ismerek 2 nagyon fiatal sracot, 30 alattiak voltak, akik ugyanilyen zullott eletet eltek, mint a tesod, es meghalt mindegyik. Ittak, es mindenfelet beszedtek melle.

2009. jan. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
50%
Vidd el valami leszoktato kozpontba, mert nagyon durva vege lesz, hidd el!!! Mennyi idos kulonben?
2009. jan. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
78%
semennyit se engedj neki.ez nem normális dolog!!!
2009. jan. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!