Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Valószínűleg reflux-om van....

Valószínűleg reflux-om van. Mit tehetnék azért, hogy könnyebb legyen ezzel élnem?

Figyelt kérdés

Próbálok több lúgos ételt/italt enni/inni, hogy minél kevesebbszer jöjjön fel a torkomba a sav, de még így is vannak alkalmak, amikor ezt nem tudom kiküszöbölni.

Ráadásul emiatt még a szájszagom sem jó... A tic-tac 5 percenkénti kapkodása pedig már nem tűnik jó ötletnek.

Bármilyen használható tanácsot elfogadnék!


2010. nov. 5. 12:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk én az orvost tanácsolnám, aki megfelelő gyógymóddal lát el.
2010. nov. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem is refluxom van, és nem tudnék létezni gyógyszer nélkül. Refluxon nevű gyógyszert szedek napi egyet, amivel szinte tünetmentes vagyok. Megpróbáltam abbahagyni, de úgy néz ki, hogy csak kenyéren és vízen élhetnék, mert semmilyen kaja nem jó a gyomornak. Ajánlom neked is. Így minden egyszerűbb!
2010. nov. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Magas, vagy ket parnan, haton aludj. Jobb lesz.
2010. nov. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

a járható út a megoldáshoz. először háziorvos-beutalóval gasztroenteriológiai szakrendelés- gasztroendoszkópiai

vizsgálat vagyis gyomortükrözés.

nem fájdalmas, csak kellemetlen.

kiváló gyógyszerek vannak a reflux kezelésére, napi egy szem tablettával a reflux teljesen kordában tartható.

míg szakorvos nem látott, addig is vénynélküli savlekötő lehet átmeneti megoldás.

üdv.

2010. nov. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A lúgosító étrendek pont hogy rontanak a refluxon. Van speckó diéta, azt csináld. És mielőbb lásson orvos.
2010. nov. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!