Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehetséges hogy a kórházban...

Lehetséges hogy a kórházban rosszul mérték a súlyom/magasságom?

Figyelt kérdés

13 évesen 170 cm magas voltam, a legmagasabb lány az osztályban. [ehhez 52 kg társult]

Fél éve itthon 48 kg voltam, és 174 cm.

Két hónapja 46,5 kg és 174 cm. [evészavaraim vannak]

Múlt hónapban kórházba kerültem vírusfertőzéssel, ott 166 cm-nek és 48,5 kg-nak mértek!

Melyik a helyes? Amit itthon mértem, vagy amit a kórházban? Végtelenül abszurd, hogy 166 cm legyek.


16L


2010. nov. 6. 08:58
 1/4 anonim ***** válasza:
menj el a háziorvoshoz leméretni magad. szerintem BMI-t számolnak az adataidból. és eléggé kínos, ha rossz a részeredmény.
2010. nov. 6. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha előtte 2x is 174 cm-nek mértek, ráadásul 13 évesen 170-nek, akkor valószínű, hogy legutoljára hibáztak. Mérd meg magad az iskolaorvosnál és otthon is.
2010. nov. 6. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a magasságodat rosszul mérték, ha 3-szor egyforma adat jött ki, negyedszer meg nem. A súlyod lehet valós, 1-2 kiló sokmindentől függ. Az evészavaroddal foglalkozik pszichológus vagy pszichiáter?
2010. nov. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem foglalkozik vele senki, nem feltűnő...Csak az, hogy kilátszik a medencecsontom meg a bordáim, és hogy minden ruhám nagy rám :s
2010. nov. 6. 11:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!