Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Használt már vki tanuláshoz...

Használt már vki tanuláshoz vizsgaidősakban speed-et (drogot)?

Figyelt kérdés
ha igen milyen volt? volt hatása, pozitiv eredménye a vizsgának? joban tanultál tőle?
2010. nov. 6. 09:57
 1/7 anonim válasza:
31%

Barom... Ennyi erővel inkább füvezz, mert:

1: Nem annyira káros.

2: Igaz, sz**t se fogsz jobban tudni, de legalább nem fogsz izgulni. ^^


Ó heeeee

2010. nov. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
Nem használtam, mert nem segít és amúgy sem drogozok. Az vele a fő baj, hogy kimerülsz tőle, és elég gázos, ha vizsga közben elalszol.
2010. nov. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

nem az volt a kérdésem hogy mit használjak, hanem hogy vki tolta e már a hatékonyabb tanuláshoz

de köszönöm...


(amugy nem akarok használni semmit, csak suliban láttam hogy vki nagyon ki volt ien tüneteket produkált amiket lehet erről hallani, és érdekelt, ennyi..)

2010. nov. 6. 18:58
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Energia ital, az nálam mindig bevált:D
2010. nov. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Dr. Dav ***** válasza:
2010. nov. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
30%

Ahhoz nem de máshoz már igen.

Én nem tudnék úgy tanulni.

Serkentőleg hat de nekem alaptermészetemből adódóan ilyenkor inkább bármi a figyelmem középpontjába ugrik, mint a tanulás.

2010. nov. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%

Persze, annyira nem segít csak abban h ne aludj el...

2 óránként egy kicsi csík, és akk megy a tanulás. Reggelre (gondolom rengeteg a tanulnivalód és azért akarod küldeni...) meg beversz 2 nagy csíkot, aztán irány a vizsga/ZH/TZ/doga/akármi. Nem lesz szar az eredmény :D

2010. nov. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!