Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha valami "keményebbet" (pl...

Ha valami "keményebbet" (pl kenyér) eszek, utána miért fáj a fejem? A halántékomnál érzek fájdalmat hosszabb ideig. Folyt. Lent.

Figyelt kérdés
Ez valami ízületi probléma lehet? Ha lehetséges,akkor minél több tippet írjatok! Ezzel el kellene mennem dokihoz? Jó lenne,ha nem,mert utálok eljárni. Köszi előre is!
2010. nov. 6. 10:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem Vagy lisztérzékeny véletlenül?
2010. nov. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mivel kemenyebb etel, lehet hogy erosebben ragsz, lehet tudat nelkul is Lehet hogy fogaszati problamad van.
2010. nov. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem PCO szindrómám van és pont ez volt az egyik tünetem.Nem csak kenyérnél, ahnem a nagy szénhidráttartalmú ételeknél és sütemény után és még gyógyszerrel sem múlt. Kéne egy belgyógyász, endokrinológus és egy terheléses vérvétel, mert utalhat enyhe inzulinrezisztenciára is.
2010. nov. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azért fáj a halántékod környékén, mert kicsivel alatta vannak a felső állkapcsodnak a rágóizmai, és amikor rágsz, belenyílalhat, vagy fájhat utána. Nekem is volt hasonló problémám, rendeződött magától. De azért fogorvoshoz vagy fül-orr-gégészetre, ha nem múlik el elmehetsz, de biztos, hogy a rágóizmaid miatt van.
2010. nov. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!