Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Candida diéta alatt ehető...

Candida diéta alatt ehető graham kenyér?

Figyelt kérdés
Elvileg a bolti Graham kenyérben ékesztő van és az ugye tilos a diéta alatt. Szóval a kérdés h lehet-e eni vagy sem?
2010. dec. 28. 12:20
 1/8 anonim ***** válasza:
nem,nem lehet,az élesztő miatt
2010. dec. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De egy csomó candida diétás oldalon azt írják hogy fogyasztható :@
2010. dec. 28. 18:03
 3/8 anonim ***** válasza:
hagyd a francba azt a diétát, mert átbszás
2010. dec. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

én csináltam Candida diétát,mert muszáj volt a candida gombám miatt-már nincs amúgy

mivel van benne élesztő nem szabad,semmit sem szabad ami erjed,:cukrot sem,alkoholt sem,ecetet sem,kelt tésztát sem.

sok sikert hozzá,tudom nem könnyű,első voltam

2010. dec. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
neked miben nyilvánult meg a candida? Mennyi ideig diétáztál? Nekem a nyálam tapad a cukros dolgoktól de nagyon..
2010. dec. 28. 21:20
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát én magamtól nem vettem észre,nőgyógyászati vizsgálaton vetettem törletet és abból derült ki.Tehát ,,ott,, volt.Csak egy hónapig kellett betartanom a diétát és elmúlt,de tényleg betartottam.Egyél fokhagymát ,jó rá.
2010. dec. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is Candidás vagyok és homeopátiás termékeket írt fel a doktornőm ,/regenor,oljafa,grapefruit csepp/ és ehetek bármilyen kenyeret egy feltétellel ha megpirítom így a benne lévő gombát kiölöm és nyugodt szívvel ehetem :) olaj helyett zsírt és még kolbász is ehetek :) Sokkal lazább diéta és mégis 10 kg fogytam 2 hónap alatt és a tüneteim is elmúltak :)most szombaton lesz az újboli candida vizsgálatom.de ha meg is gyógyultam + 3 hó napig csinálnom kell még ezt a diétát hogy soha többet ne jöjjön vissza.Tévhit az hogy ha meggyógyulsz ehetsz bármit még + 3 hónapot rá kell húzni.De megéri :)
2011. jan. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
a graham kenyér tényleg nem jó :/ inkább teljes kiőrlésű lisztből készültet vegyél :) én is azt eszem reggelente iskola előtt
2012. jan. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!