Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy tudom megakadályozni...

Hogy tudom megakadályozni hogy ne így lássam a világot?

Figyelt kérdés

Néha olyan kilátástalanak tartom a jövőm. Nem tudom hogy mit csináljak, kihez forduljak. És egyre többször csak nézem magam a tükörben és úgy érzem mintha egy másik ember nézne rám vissza. Mit tegyek hogy ne csináljam ezt?

L/14


2010. nov. 8. 19:52
1 2
 1/12 anonim válasza:
Néha én is így érzek!:( 14L
2010. nov. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
és szoktál ellene tenni valamit?
2010. nov. 8. 20:03
 3/12 anonim válasza:

Hát elfoglalom magamat valamivel!De este a legrosszabb!:(

ha van kedved dumálni akkor írj privit:)

2010. nov. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Lányok,kezdjetek beszélgetni egymással csak ezt tudom ajánlani nektek,mert én dupla annyi idős vagyok mint ti és 11 éves koromtól így láttam az egész életem,bár én joggal(nagyon szegények lettünk előtte elég jól éltünk,átlagosan,munkanélküliség,csúnyácska lettem,hirtelen nyúltam,az egész fejem is megnyúlt,költözés,új suli,kiközösítés,csúfolodás és végig kísért a dolog,lett pár barátnőm,de a pénzhiánya miatt semmi mozi,kávézás,buli),ebbe nem mennék bele ennél részletesebben,de sose tudtam kilépni ebből a bűvös körből és ha nem sikerült nektek se kilépni mindenről lemaradhattok,tapasztalat hidjétek el nekem.


Beszélgessetek egymással,még nagyon jó barátnők is lehettek.

2010. nov. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Kezdj el sportolni valamit. Csinosabb leszel, barátokat szerzel, eltereli a gondolataid a "rossz" dolgokról.
2010. nov. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ismerd meg onmagad, fogadd el az embertarsaidat!
2010. nov. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 netdoki válasza:

Szia, Ne halgass semmi féle rosz tanácsra !

Egy esélyed van ! Ha tanulsz! Neked ez lenne ,de csak ez a dolgod. Különben nem lessz jövőd !De azt sem fejetlenül.

Ha gondolod adok tanácsot.

NetDoi

2010. nov. 10. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

mindenképp célok kellenek. akinek kicsit "hosszabbak az antennái", kicsit hajlamosabb talán befordulni.. a jövő sosem kilátástalan, olyan még sosem volt hogy valahogy ne lett volna.. a cél, hogy jól érezd magad. sajni arra neked kel rájönni hogy mit szeretsz csinálni

probálj ki sok sok mindent. :) de csak ésszel

20F:)

2010. nov. 11. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

kislány! ha annyira ráérsz, hogy a tükörbe bámulod magad, akkor inkább találj valami olyat ami hasznos!

ha belelovalod magad, hogy szerencsétlen vagy akkor megérdemled az érzést!!!

2010. nov. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Kicsit írjál róla mért is kilátástalan a jövőd,mért érzed hogy az életed semmilyen sem,így jobban megtudunk majd érteni és tanácsot is tudunk talán adni.
2010. nov. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!