Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért gyűlölik a pedofilokat?

Miért gyűlölik a pedofilokat?

Figyelt kérdés
Nem tehetnek a betegségükről és nagyobb részük ártalmatlan.
2010. nov. 10. 16:21
1 2 3 4 5 6
 41/56 anonim ***** válasza:
65%

Utolsó!

Te hol élsz? A pedofília továbbra is betegség és nem egyenértékű a homoszexualitással.

Hisz a homoszexuális kapcsolatok két fél döntésén alapszik, míg a pedofil kapcsolatoknak mindig van egy szenvedő - mellesleg kiskorú - áldozata.


És nem hiszem, hogy bárki erkölcsös lenne, vagy "normális" lenne, mert heteroszexuálisnak született.

Nem egy példa van olyanra, hogy hiába heteroszexuális az adott illető, ha emberileg értékelhetetlen. Az, meg hogy ki mit csinál a hálószobájában szerintem magánügy, amihez senkinek semmi köze.

2010. nov. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/56 anonim ***** válasza:
75%

És akkor a rendőrség helyében kikérném a kérdező IP-jét, majd megkérdezném a szolgáltatót, hogy ki tartozik ahhoz a címhez.


Aztán szépen összevetném az adatot a mostanában lefoglalt pedofil-szerverekkel, aztán amikor megvan a találat, kopogtatnék a t. kérdező ajtaján.


Bilincsben elvinném (előtte szólnék a Blikk fotósának, meg a Fókusznak, meg az Aktívnak). A többit el lehet képzelni.


Amikor a házkutatás nyomán újabb bizonyítékok kerülnének elő, két-három apukát, akinek a lányát zaklatták, "bolti lopásért" 72 órára összezárnám a kis pedóval. Aztán elmennék cigiszünetre - kb. egy órára.

2010. nov. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/56 anonim válasza:
85%

Azért azt hangsúlyoznám, hogy a pedofil nem egyenlő a molesztálóval. A pedofília egy szexuális irányultság, és nincs összefüggésben a bántalmazó magatartással. Azaz a bűn maga az erőszaktevés még ha ez nem is kimondott fizikai erőszak, hanem a döntésképtelen kiskorú rávétele olyan dolgokra, amikre a koránál fogva még éretlen. Alapvetően az erőszak és a tett a bűn, nem pedig a gondolat.

Én is pedofil vagyok. És emellett van egy feleségem és egy gyerekem, és normális állásom, normális életem. És még sose bántottam egy gyereket sem, és soha a büdös életben nem is fogok, előbb kötném fel magam. De ez a szexuális vonzódás egy olyan állapot, amiről nem tehetek, mint ahogy arról sem tehet az ember, hogy milyen családba születik. Ezért ha valakit pl a testvére vagy a származása miatt bélyegeznek meg, az olyan, mint amit itt jónéhányan csináltak a pedofilokkal. Úgy hívják ELŐÍTÉLET. És ez nem szép dolog. Ha a cigányok között sokkal több a bűnöző, attól még nem lesz bűnöző valaki, hogy cigány.

Akik meg olyan nagyon büszkék magukra, hogy "100%-ig emberek", nézzenek csak végig magukon... Sosem voltak betegek, nincs egyetlen szemölcsük/pattanásuk, és nem az ösztöneik szerint élnek? Mert szerintem az különbözteti meg az embert és az állatot, hogy előbbi képes felülemelkedni az ösztönökön, és az elméje és szelleme szerint élni. És ezek alapján én, a pedofil, inkább vagyok ember, mint Ti, akik zsigerből gyűlöltök másokat, akik nem férnek bele a "normális" világképetekbe. (tisztelet a kivételnek)

2011. márc. 3. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/56 anonim ***** válasza:
Tudod mit? Inkább leszek előítéletes egy pedofillal szemben, mint hogy a bíróság utólag ítélje el!
2011. márc. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/56 anonim ***** válasza:

Sosem voltak betegek, nincs egyetlen szemölcsük/pattanásuk, és nem az ösztöneik szerint élnek?

Azért a szipla emberi tökéletlenséget ne emlegesd egy lapon a pedofíliáddal, mert míg ez előbbiek természetes emberi tulajdonságok, a pedofília súlyos moráletikai kérdéseket vet fel és nem mellesleg egy rettenetes deviancia, maradjunk ennyiben.

2011. márc. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/56 anonim válasza:
46%

00:49 vagyok.

Igen, rettenetes deviancia, súlyos moráletikai kérdéseket vet fel, és ha valakiből "elkövető" lesz, az potenciálisan életeket tesz tönkre. Tisztában vagyok ezzel. De most képzeld magad a helyembe: ezzel a tudattal kell együttélnem. Ez már magában pokollá teszi az életemet, a folyamatos bűntudat és önértékelési problémák miatt. De amiatt is kell félnem, hogy ha esetleg kitudódik, akkor a társadalom megbélyegez engem és a családomat is, és jóbéhányan akár életveszélyesen is rám/ránk támadnának (lásd: "ki kéne végezni mindet"). Megjegyzem, nem tettem semmit, és nem is fogok.

Egyébként az ilyen állapot kezelésében az elfogadó és segítő közeg nagyon nagyon sokat számít, de az általános vélekedések és a megbélyegzések miatt ez sajnos elég ritka (nekem igen nagy szerencsém van). Az emberek általános gyűlölködő és támadó reakciói csak a deviancia-érzés, a kiegyensúlyozatlanság erősödését, és ezek következtében a tettelkövetés esélyének növelését okozzák, pont az ellenkezőjét, amit szeretnének. A probléma megoldásához először megérteni kellene a helyzetet, és nem elutasítani.

"Azért a szipla emberi tökéletlenséget ne emlegesd egy lapon a pedofíliáddal, mert míg ez előbbiek természetes emberi tulajdonságok "

Ezt értsem úgy, hogy akkor a pedofíliám természetellenes? Az UFO-k ültették belém, esetleg egy túlvilági istenség?

Olyan, hogy normális ember, nincs, mindenkinek megvan a maga keresztje. Csak egyesek ártalmasabbak, mások meg kevésbé. Az enyém pl nem tudom mennyire ártalmas, de szerintem eddig életem során kevesebb kárt okoztam másoknak, mint az emberek többsége. Aki meg ezt a "makulátlan ember" képet hangsúlyozza, az tapasztalatom szerint főleg problémákkal rendelkezik és küszködik, és pont ezt akarja leplezni - akár maga előtt is. Tökéletessé válni egy szép és jó cél, de értsük már meg: MINDEN embernek vannak hibái. Mások kritizálása előtt nézzük már meg, hogy a saját házunk táján mit lehetne javítani!

2011. márc. 4. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/56 anonim ***** válasza:

Aha, értem... és akkor a nagy megértés és elfogadás mellett küldjek még képeket is a fiaimról? (lányaim nincsenek, remélem ezzel is beéred...)


Ne mentegesd magad, akárhogy is nézem, egy féreg vagy, és ha végül mégis megtalálsz egy kisgyereket, nehogy arra merd fogni, hogy a gyakorikérdéseken nem voltak veled elég elfogadók!

2011. márc. 4. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/56 anonim válasza:
100%

Köszönöm, hogy kikezdhetetlen érveléseddel ("mert.... csak!") rávilágítottál arra, hogy egy féreg vagyok, ezzel sokkal jobbá és szebbé tetted a világot. És örülök, hogy ilyen nagyszerű ember vagy, akinek nincsenek hibái, és sosem árt senkinek és semminek. (Kivéve a pedofiloknak, mert azok dögöljenek meg, mert férgek. Meg a cigányok is, mert azok lopnak. És dögöljenek meg a Down-kórosok is, mert azok meg életképtelenek. Meg a vörösek is, mert nem tetszik a hajuk.)


Megj: A pedofilok nagy része egész élete során nem bánt egyetlen gyereket sem, azért mert van erkölcsi tartásuk. Ha valakinek nincs erkölcsi tartása, és mellette pedofil, az jó eséllyel lesz elkövető. De akinek nincs erkölcsi tartása, az pedofíliától függetlenül jó eséllyel lesz bűnelkövető, pl: lopás, zsarolás, rablás, nemi erőszak, gyilkosság. Nem azt mondom, hogy a pedofil elkövetőket nem szabad megbüntetni, vagy útálni; ők szerintem is férgek. Mint ahogy férgek a rablók, gyilkosok, etc. is. De attól még, hogy valaki pedofil, nem lesz elkövető. Egyébként a "nem ártalmas" pedofilok nagyobb százalékban vannak jelen, mint gondolnád, csak általában nem derül fény erre, mert csak az "elkövetések" tudódnak ki.


Megj2: Ha tudnám valakiről, hogy pedofil, én sem engedném el hozzá/vele a gyerekemet, csak biztos felügyelettel. Ezt hívják óvatosságnak, ami nem egyenlő az előítélettel:

[link]


Megj3: Ha valakire mindenki azt mondja, hogy egy féreg, akkor az illető előbb-utóbb el is fogja hinni magáról. És minél nagyobb önutálata van valakinek a pedofília miatt, annál nagyobb fontosságot fog betölteni az az illető életében. Egyre inkább akörül fognak forogni a gondolatai. És abban az állapotban inkább lesz bűnelkövető, hiszen miért is cselekedne másképp, amikor ő egy féreg...

Ami segítene: megértés, elfogadás, segítés. És a pozitív, emberi értékek hangsúlyozása, hogy a pedofil ne szexuális ragadozónak érezze magát, hanem embernek. Az esetek többségében ez megoldaná a problémákat, az intolerancia és gyűlölködés általában csak ront a helyzeten.

2011. márc. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/56 anonim ***** válasza:

Magát pedofilnak valló kommentelő! Én nem szidni akarlak, csak kérdezni pár dolgot.

Azt írod, nem tettél semmit gyerekekkel, nem is tennél. Akkor milyen módon éled ezt ki? Úgy értem: nézel ilyen képeket, videót? Vagy fantáziálsz, mikor magadban vagy? Vagy teljesen elnyomod ezeket a vágyaidat?

A párod tud erről? Orvosi segítséget kértél?

2011. márc. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/56 anonim válasza:
14:50! Írhatok neked mail, vagy írnál nekem? szeretnék veled beszélgetni, nekem is vannak "dolgaim".
2011. márc. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!